BNI® įprasmina mano gyvenimo filosofiją

233.000 €

Modestas Bložė – UAB, „SPA Birštonas“ TOP verslo klientų pardavimų vadovas, BNI Tauras skyriaus narys. Per pastaruosius metus gavo apie 300 rekomendacijų, kurių didžioji dalis virto užsakymais, o finansinė nauda viršijo 232.000 EUR.  BNI® partnerių dėka pritraukęs daugiau nei 150 klientų, M. Bložė prisimena didžiausio sugeneruoto užsakymo, kuris siekė net 70.000 EUR, istoriją: 

,,Vieną dieną, susitikę su kolega iš bendro BNI® klubo Tauru Plunge, kuris atstovauja „KIKA Group“ , aptarėme mano vystomą verslą - „Vytautas mineral SPA“,  papasakojau Taurui, jog tai vieninteliai mineralų SPA namai Baltijos regione ir siūlo aukčiausios kokybės paslaugas. Igai netrukus, nusprendėme, kad dvi profesionalų komandos „KIKA group“ ir Vytautas mineral SPA, įgyvendindamos projektą drauge, gali pasiekti puikių rezultatų. Sėkmingo bendradarbiavimo reziumė: Suorganizavome septynių dienų trukmės seminarą „Vytautas mineral SPA“ , dėstyti atvyko garsus lektorius iš Rusijos Aleksandras Palienko, susirinko šešiasdešimt svečių iš viso pasaulio, sugeneruotas 70 000 eurų vertės užsakymas. "

Modestas džiaugiasi puikiais santykiais su klubo nariais ir giria BNI® Tauras skyrių kaip rimčiausią bei solidžiausią. Jo nuomone, ne tik bendravimas ir geri santykiai su skyriaus nariais, bet ir individualūs susitikimai, dalyvavimas mokymuose, kitų klubų lankymas, yra BNI® sėkmės paslaptis. Todėl tolimesni Modesto tikslai BNI® vedami tokio požiūrio:

,,Mano vertybės ir gyvenimo filosofija atitiko BNI® organizacijos vertybes. Taip pat ilgą laiką užsiėmiau tinklaveika, todėl tai paskatino apsispręsti ir prisijungti prie BNI®. Na, o artimiausiais metais planuoju ir toliau megzti santykius, plėsti kontaktų ratą, didinti tiek asmeninę tiek BNI® finansinę naudą.”