Mano klubo nariai - mano sėkmė

200 000 €

Miglė Gruzdenė, pokylių namų „VASARIS“, vadovė per pirmuosius metus gavo virš 130 rekomendacijų, iš kurių apie 90 proc. virto sėkmingais sandoriais, atnešusiais apie 200 tūkst. eurų pajamų ir padėjusiais sutaupyti apie 20 tūkst. eurų. M. Gruzdenės BNI® sėkmės paslaptis paprasta – Panevėžio klube esantys bendraminčiai, su kuriais pradėti plėtoti keli ilgalaikiai projektai: „Bendrystė ir pasitikėjimas, aišku, atsirado ne iš karto. Tik daug kartų susitikus, dalijantis patirtimi ir įsiklausant, kaip galima vieni kitiems pagelbėti, kaip galima paskatinti verslus augti ir spręsti iškilusias problemas“.

M. Gruzdenė priduria, jog BNI® formatas prie verslo tikslų siekimo prisidėjo ne tik dėl gautų kokybiškų rekomendacijų. Šis formatas veikia ir kaip marketingo sistema:

„Buvimas tarp 800 sėkmingų verslų mums yra gera galimybė labai plačiai  - Lietuvos ir Baltijos šalių mastu - išryškinti savo verslo galimybes, patiriant itin mažas finansines bei laiko sąnaudas reklamai.“

Verslininkė ir viena iš BNI Nevėžis klubo steigėjų, neneigia iš pradžių dvejojusi, ar BNI® narystė atsipirks: „Pradžioje buvo daug vidinių klausimų – ar tikrai bus tokia nauda, kokia yra viešai komunikuojama, ar atsipirks įdirbis ir narystės mokestis“. Tačiau šiandieną verslininkė džiaugiasi ne tik pelningomis rekomendacijomis, bet ir galimybe stebėti, kaip Panevėžio miesto klubas sėkmingai auga, o klubo nariai formuoja atsakingo verslo klubo kultūrą: 

„Verslo klubas BNI Nevėžis įgauna pagreitį – jau esame priėmę sprendimus dėl (i) dovanos miestui – Lazerių šou programos - Pasaulio Ultra triatlono šventėje Panevėžyje, (ii) paramos socialiai jautrioms grupėms regione. Taip pat su klubo nariais prisidėjome ir prie iniciatyvos „Padovanok geriamą vandenį Ugandai, Malaviui ir Zimbabvei“. Po truputį formuojasi ir klubo tradicijos, susijusios su laisvalaikio leidimo formomis.