100 % papildomų galimybių saviraiškai

16 000 €

Vilma Šeškevičienė, BNI Ąžuolas klube atstovauja išskirtinę verslo kryptį – kompiuterinė grafika, 3D animacijos kūrimas, programavimas bei iliustravimas. Nors Vilma prie BNI Ąžuolas klubo prisijungė tik prieš metus, bet jos sėkmės istorija jau verta išskirtinio dėmesio, nes žengti iš savo komforto zonos, motinystės ir šeimos moters pareigų buvo ryžtingas poelgis. Palaikymas ir pagalba iš artimųjų jaunai verslininkei suteikė viltį augti, tobulėti ir priimti naujus gyvenimo iššūkius.

BNI® organizacijos pamatinė vertybė Givers Gain® yra tai, kas jaunąją verslininkę įkvepia ir motyvuoja eiti pirmyn, ir kaip ji sako: „Nusiteik daugiau duoti, nei imti, ir sėkmė sugrįš dvigubu trenksmu“!

Vilma remiasi aukso vertės žodžiais: „Nėra nesėkmių - yra tik pamokos!“ ir taip savo pozityvumu, veiklumu ir energija užkrečia visus klubo narius. BNI® bendruomenės narių dėka Vilmos verslas sugeneravo 16 000 eurų papildomų pajamų. Kaip ir pati Vilma pabrėžia, – „BNI® Ąžuolo klube visų pirma pamačiau ne galimybes verslui, bet komandą. Būtent BNI® Ąžuolo klube esantys žmonės ir jų aiškiai išreikštas noras padėti yra pamatinės vertybės, kurios man yra svarbiausios. Šioje organizacijoje turiu visas sąlygas augti ne tik kaip verslininkė, bet ir kaip asmenybė“.

BNI bendruomenės nariai Vilmai padėjo išpildyti ir dar vieną svajonę – padėti sergantiems vaikams. Kartu su klubo nare ir artima drauge, moterys sukūrė projektą Share Joy – tai projektas, apjungiantis žmones ir norą padėti, dalintis ir kurti. Nuo mažos idėjos ir vienkartinio paramos projekto Share joy išaugo į jau pusę metų trunkantį projektą, kurio dėka buvo sukurta fotografijų paroda, išleistos išmanios atvirutės ir knygos, organizuojama interaktyvi paroda Bernardinų sode. Nuostabi išmanioji aplikacija su telefone atgyjančiais šuniukais yra Vilmos darbo vaisius ir kūryba. Svarbiausia yra sukurtos emocijos, palaikymas ir susivienijimas vardan tikslo.