420 000 eurų ir „geras spyris postūmiui“

400 000 €

Jolita Kairienė, UAB „Superturas“ atstovė BNI Tauras klube, per trejus narystės BNI® metus sugeneravo 420 000 eur papildomų verslo pajamų. Be kita ko, Jolita, kaip pati teigia, gavo „gerą spyrį verslui“ – verslininkų reiklumas padėjo patobulinti verslo procesus.  

Prie BNI® organizacijos Jolita prisijungė prieš trejus metus, tuo metu, kai BNI Tauras tik pradėjo steigtis: 

„Dar nelabai žinojau, ko galima iš jo (klubo) tikėtis. Tai daugiau buvo klubas, bet klubas ne verslui, o klubas pramogai. Tiesiog užklasinė veikla.“ 

Kaip pasakoja Jolita, jau po dviejų veiklos mėnesių pasirodė, kad čia galima ir užsidirbti, o po pusmečio pradėjo plaukti rekomendacijos. 

Aviabilietus parduodanti įmonė BNI® rekomendacijų dėka savo pajamų krepšelį papildė 420 000 eurų. „Kadangi tai yra verslo klubas, daug daroma verslo kelionių, tai man labai ir tiko”, -  pasakoja verslininkė.  

Visgi Jolita sutinka, kad kuriamos vertės vien finansine išraiška nepamatuosi. Būnant BNI® teko susitvarkyti verslo procesus ir kelti teikiamų paslaugų kokybę: 

„Dirbu su verslo atstovais, bet jie nebuvo tokie reiklūs, kokie yra dabartiniai klientai. Tai atitinkamai priverčia kelti kartelę, daugiau mokytis, peržiūrėti savo darbo metodus, būti lankstesniam.” 

„​Gavau gerą spyrį postūmiui” – teigia verslininkė.

Verslininkė įžvelgia ir daugiau narystės privalumų:

„Atsirado labai geras patikimų žmonių ratas. Tokių, į kuriuos gali kreiptis ir naktį, ir dieną.“