Augimui turi būti pasiruošęs

 

Fotografė Rasa Didaitė, studijos „Rasa Didaitė Photography“ puoselėtoja, yra dar vienas žmogus, kuriam pandeminis laikotarpis atnešė itin daug negatyvių emocijų ir gąsdinančios nežinios, o BNI pasirodė kaip gelbėjimo valtis, pilna atsipalaidavusių, sėkmingų žmonių. Užburta klubiečių pozityvumo tokiu jai sudėtingu metu Rasa patikėjo, kad į BNI verta investuoti, tad ilgai nedvejojusi tapo BNI Aras nare.

Sėkmės istorija

Rasa sako, kad prisijungus prie klubo, kolegos įspėjo: „būk pasiruošusi augimui“ ir jie buvo teisūs – BNI atnešė daugybę naujų klientų ir ilgalaikių partnerysčių. Pradėjusi nuo asmeninių fotosesijų ir švenčių, dabar Rasa save pristato kaip verslo fotografę, savo studiją industrinėse Kauno „Drobės“ patalpose vadina svajonės išsipildymu ir apima daugybę naujų sričių: verslo portretai, įmonių reprezentacija, įmonių renginiai, produktų fotografavimas, maisto fotografavimas ir kt. Narė sako, kad skirtingos sritys kelia skirtingus iššūkius, o tai skatina tobulėti.

Rasa džiaugiasi, kad narystė BNI atsipirko jau per pirmus du mėnesius, o realios materialios grąžos ji nebeskaičiuojanti, nes BNI jai reiškia daug daugiau: „Esu labai laiminga, dirbu mylimą darbą, tobulinu savo įgūdžius ir patį verslo modelį.“ Paprašius pasidalinti savo sėkmės istorija, Rasa juokdamasi sako: „Pas mane sėkmės istorijų labai daug, kiekvieną savaitę vis tobulėju ir generuoju naujas idėjas.“

O realizuoti naujas idėjas būnant BNI bendruomenės dalimi yra daug lengviau, nes nuolat esi skirtingų verslo sričių atstovų apsuptyje. Rasa pasakoja, kad per savo 5 metų fotografės patirtį pastebėjo, kad moterys dažnai yra savimi nepasitikinčios, todėl kartu su BNI Žalgiris nare sugalvojo moterų savaitgalio idėją, kurio metu moterys galėtų susiburti, pasipuošti, sudalyvauti fotosesijoje ir pasimėgauti SPA malonumais. Kaip Rasa sako: „Savo rate turime ir rūbų dizainerių, stilisčių, visažisčių, grožio studijų savininkių ir kt., tad partnerių bendradarbiavimui toli ieškoti nereikia.“

Klubo prezidentė

Rasa dalinasi, kad gyvenime įvykus dideliems pokyčiams, suprato, jog nėra laiko savimi abejoti, reikia išnaudoti visas galimybes ir eiti tik pirmyn, tad po keturių mėnesių narystės tapo BNI Aras prezidente: „Žinau savo potencialą, žinau, kad galiu. Tai nereiškia, kad mano pirmas susitikimas praėjo gerai. Iš baimės pamiršau visų savo kolegų vardus!“ – juokiasi Rasa. Paklausus, ar po tokios patirties ryžtas nesumažėjo, Rasa negaili gerų žodžių savo klubo nariams ir sako, kad jų palaikymas ir žmogiškumas neleidžia prarasti pasitikėjimo savimi.

„Kai anksčiau dirbau pardavimuose, netikėjau tuo produktu, todėl negalėjau parduoti ir savimi labai nusivyliau bei suabejojau. Būnant BNI visai kitaip. Džiaugiuosi, kad čia esu, matau, kad sistema veikia, pakelia savivertę. Būdama čia tobulėju, nugaliu savo kompleksus, todėl pasakoju apie BNI su didžiausiu užsidegimu ir tikėjimu!”