Bendradarbiavimas ir sistemingas darbas padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų

361 877 €

„BNI – kaip krepšinio sporto varžybos. Žaisti reikia nuo pirmos minutės iki paskutinio švilpuko“ – taip savo BNI kelionę apibūdina BNI Geležinio vilko narys Ignas Viliušis, įmonės „RVS konsultacijos“ atstovas. Jis prie klubo prisijungė dar skyriaus kūrimosi stadijoje ir kartu su juo yra virš 3 metų. Ir kaip pats sako: „Galutinį sprendimą lėmė klubo kūrimosi atmosfera ir tikėjimas, kad klubo nariai turės sinergijos su mūsų verslu“.

Per šiuos narystės metus jų verslas tapo dar labiau žinomas ir matomas. „Sulaukėme naujų rekomendacijų iš potencialių klientų. Būtent, dėka narių glaudaus bendradarbiavimo skyriuje.“  Narys paklaustas, kokį pagrindinį iššūkį BNI padeda jiems spręsti versle, atsakė, kad tai yra „papildomas rinkodaros įrankis mūsų verslo paslaugoms. Dėl to auga mūsų žinomumas rinkoje.“

Verslininkas mano, kad „BNI sėkmės istorija gali nutikti kaip pasakoje „aklai vištai grūdas“ arba nuoseklus, nemažai asmeninių pastangų kainuojantis sistemingas darbas. Toks darbas apima pasiruošimą veikloms ir reikalauja nemažai įdirbio, analizės, namų darbų, prisitaikymo prie žaidimo taisyklių. Žinoma, tai pareikalauja kantrybės, kruopštumo ir atsakingumo. Šis savybių receptas galutiniame etape atneša išmatuojamus rezultatus. Tokiu keliu einu aš, o šios pastangos leido pasiekti tiek asmeninių, tiek verslo rezultatų.“ Tokiu būdu sėkmingai vykdydamas veiklą BNI, narys šiuo metu skaičiuoja daugiau nei 285 000 eurų papildomų pajamų sumą.

Įdėtas įdirbis leido ne tik padėti augti verslui, bet ir pagerėjo nario komunikacijos ir prisistatymo įgūdžiai, kas suteikia galimybes daug lengviau bendrauti su kitais verslo pasaulyje. O pasiteiravus, kokie yra BNI privalumai, skatinantys įsitraukti į BNI veiklą, verslininkas su šypsena atsakė: „klubo narių bendradarbiavimo lygis. Kaip mokyklos laikais – ko gi nepadarysi dėl klasės draugo. BNI sistema suteikia neribojamas kontaktų galimybes, kurios atveria kelius į platesnius vandenis. O duotos rekomendacijos dabar sugrįžta lyg bumerangas, kas padeda augti ir ne tik eiti, bet bėgti pirmyn“.