Bendruomenė su vertybėmis

121 591 Eur

 

MB „GILBRA“

Išėjęs vaiko priežiūros atostogų, vis daugiau laiko praleidau padėdamas broliui su baldų gamybos užsakymais, mat jis šioje srityje dirbo jau ilgai. Žingsnis po žingsnio priėmiau kardinalų sprendimą palikti komfortišką darbo vietą IT srityje, skandinaviškame banke, ir kartu su broliu įkūrėme nestandartinių baldų gamybos įmonę MB „GILBRA“.

Laiku įvykdytas užsakymas yra mūsų įmonės konkurencinis pranašumas. Dedame didžiules pastangas, kad mūsų darbai išsiskirtų ne tik kokybe, bet ir sklandžiu gamybos procesu, tad nežadame savo klientams to, ko negalime įvykdyti.

Planavimas

Nestandartinių baldų gamyboje rutinos nėra. Kasdien vyksta pokyčiai, prie kurių reikia prisitaikyti. Čia pasitarnavo mano IT patirtis, nes savo įmonėje įdiegėme projektų planavimo ir valdymo sistemą, kurioje galime stebėti projektų progresą per įvairius informacijos pjūvius. Vienas pagrindinių - visų projektų terminai eilės tvarka. Artėjantį terminą pastebime ne „vakar“, o iš anksčiau, tad turime laiko pakeisti kasdienių suplanuotų darbų eiliškumą, kad spėtume laiku.

Darbo kultūra ir vertybės

Natūralu, kad klaidų pavyksta išvengti ne visada, tad, kai taip atsitinka, su klientu komunikuojame atvirai. Išdėstome visas priežastis, kodėl taip įvyko, kokia numatoma tolimesnė projekto eiga ir terminai.

Komandoje mums labai svarbu, kad kiekvienas dirbtų savo įprastu tempu ir žinotų savo atsakomybes. Stengiuosi, kad stresą keliančių situacijų pasitaikytų kuo mažiau, nes būtent tai ir lemia gamyboje padaromas klaidas. Jeigu jos įvyksta, analizuojame, kaip ir kodėl taip atsitiko, kad tai daugiau nebepasikartotų.

Prisijungimo prie BNI kelionė

Prieš daugiau nei pusantrų metų, kitame verslo forume sutikau BNI narį, kuris pakvietė apsilankyti BNI verslo pusryčiuose. Prieš tai apie BNI nebuvau nieko girdėjęs, bet tikrai tikiu verslo bendruomenių teikiama nauda, tad su kvietimu sutikau iš karto.

BNI formatas mane sužavėjo tuo, kad čia ne tik galima gerai praleisti laiką ir užmegzti naujų kontaktų, bet taip pat aktyviai prisidedama prie kiekvieno nario verslo augimo.

Artimiau pabendravęs su BNI nariais supratau, jog 7 pamatinės BNI vertybės nėra tik skaidrėse pateikiama medžiaga. Nariai iš tikrųjų jomis vadovaujasi ne tik klubo veikloje, bet ir gyvenime.

Supratau, kad man pakeliui, ir noriu būti šios bendruomenės dalimi.

Didžiausia BNI teikiama vertė

Prisijungimą prie BNI Aitvaras lyderystės komandos (klubo savivaldos komanda) vadinu savo BNI sėkmės istorija ir didžiausia šios organizacijos man teikiama verte.

Savo karjerą BNI Aitvaras klube pradėjau beveik iš karto po prisijungimo. Iš pradžių buvau renginių koordinatorius, vėliau – viceprezidentas kokybei. Anoniminėje apklausoje surinkus beveik maksimalų klubo narių įvertinimą, supratau, kad turiu visapusišką narių pasitikėjimą bei palaikymą, todėl sutikau tapti klubo prezidentu ir taip dar labiau prisidėti prie viso klubo, bei kiekvieno nario sėkmės.

Kiekviena lyderystės komandos rolė stiprino vis kitus įgūdžius ir leido dar labiau įsigilinti į tam tikras praktikas, kurias pritaikau ne tik dirbdamas su savo komanda, plėtojant verslą, bet ir kasdienybėje:

  • Aiškus rolių ir atsakomybių paskirstymas.

Būdamas lyderystės komandoje supratau, kad neturiu būti „Superherojus“ ir stengtis viską padaryti vienas. Aiškus atsakomybių paskirstymas ir jų išmanymas komandoje užtikrina efektyvų darbą ir mažina stresą.

  • Savaitiniai aptarimai.

Savaitiniai BNI Aitvaras susitikimai, bei jų aptarimai su klubo savivaldos komanda, kaskart įrodo, kad nuoseklus, komandinis darbas vienareikšmiškai veda į sėkmę.

  • Viešasis kalbėjimas.

Viešojo kalbėjimo įgūdžiai, įgyti BNI, padeda bendraujant su klientais, bei komandos nariais.

  • Pripažinimas.

BNI pastebime ir vertiname labiausiai įsitraukusius, pozityvius narius, kurie vadovaujasi Givers Gain filosofija ir nuoširdžiai stengiasi dėl savo klubo kolegų sėkmės. BNI, kaip ir savo versle, stengiuosi, kad pozityvaus grįžtamojo ryšio būtų kuo daugiau, nes tai motyvuoja, įkvepia ir sukuria sveiką darbo aplinką.

Galimybės.

Prieš kelis mėnesius lankiausi BNI Inspire, Krokuvoje. Kadangi jau esu BNI narys (visai nesvarbu iš kokios šalies), į klubo susitikimą buvau priimtas labai šiltai, kaip patikimas ir kokybiškas paslaugas teikiantis verslininkas. BNI atveria duris daugelyje pasaulio šalių. O ar šiomis galimybėmis pasinaudosime - priklauso tik nuo mūsų.

Gilbra

GilbraGilbraGilbra