Bendruomenė yra galinga jėga

50 000 €

Pažintis su BNI prasidėjo dar prieš penkerius metus“ – savo sėkmės istorijos pasakojimą pradėjo BNI Gediminas narys Eligijus Baikauskas, Ramirent Baltic AS Vilniaus filialo atstovas. Nors pirmojo susitikimo metu jam atrodė, kad tai neaktualu, dabar jis yra labai patenkintas, kad sutiko prisijungti prie dar steigiamo BNI Gediminas klubo.

Nors nuo Eligijaus prisijungimo prie BNI organizacijos praėjo tik metai, jis džiaugiasi per šį laiką pažinęs daug skirtingų žmonių. „Mano tikslas buvo išeiti „out of the box“, praplėsti įprastą matymo kampą, kas man puikiai pavyko. Užmezgiau daug pažinčių, pamačiau kuo gyvena kiti verslininkai ir kiek jie turi naudingų įžvalgų verslui. Tai praturtino mane.“

Bendradarbiavimas su kitais nariais padėjo rasti įvairių sprendimų ir jo paties veikloje. Didžiausias iššūkis, ką padeda išspręsti BNI yra tikslinių klientų paieška. „Man tai buvo visai nauja patirtis. BNI narių dėka suradus ieškomą asmenį ir nuvykus susitikti, manęs jau visada laukdavo. Kai esi pristatomas savo klubo nario, jautiesi labiau užtikrintu ir žinai, kad tavimi pasitiki.“ Toks šiltas sutikimas sukuria pasitikėjimą vienas kitu ir skatina šiltus santykius su klientu. Tai lengviau ir greičiau leidžia nariui surasti ieškomus asmenis, kas prieš BNI jam taip lengvai nepavykdavo.

Kaip savo didžiausią sėkmės istorijos momentą verslininkas įvardija asmeninį augimą ir vertės supratimą. „Esant BNI bendruomenėje, atėjo suvokimas, kiek iš tikro turiu pažinčių. Skyriaus steigimo metu ieškodamas kontaktų pamačiau, kiek daug aš jų turiu. O tai reiškia, kiek daug aš galiu padėti kitiems ir pačiam sau. Ši Givers Gain filosofija man naujas atradimas.“ Narys per visą laikotarpį yra davęs rekomendacijų už daugiau nei 100 000 eurų, o pats šiuo metu gavo apie 50 000 eurų papildomų pajamų. Nariui finansai nėra galutinis rodiklis, o svarbiausia - galimybė padėti vienas kitam.  

Paklaustas, kas jį skatina aktyviai įsitraukti į skyriaus veiklą ir padeda tobulėti BNI veikloje su džiaugsmu atsakė: „bendruomenė, nes jausmas, kad gali būti atviras ir būti savimi, yra neįkainojamas. O tai galutiniame taške atneša puikius rezultatus.“ Eligijus yra BNI Gediminas Viceprezidentas kokybei ir kaip teigė, jam tikrai neatsibosta ruoštis kiekvieno ketvirtadienio susitikimui, o kaip tik atvirkščiai – ruošiasi su pozityvumu. „Mane taip pat skatina draugystė, šauni komanda ir jų pripažinimas. Tai yra geriausias įvertinimas.“ BNI padėjo nariui surasti teisingą mąstymą, kad pirmiausia ieškant kontaktų galima pasitarti su klubo nariais, o tik tada ieškoti kitur. „Per laiką ateina suvokimas, kad tu nesi vienas.“