BNI atveria naujas galimybes verslui net ir sunkiu momentu

 

Jolita Kairienė, UAB „Superturas“ atstovė ir jau penkerius metus BNI Tauras skyriaus narė. Prisijungė prie klubo per rekomendacijas ir nors pirmieji narystės metai buvo sunkesni, Jolita džiaugiasi vis dar būdama BNI bendruomenės dalimi.

Narės atstovaujamas kelionių verslas klestėjo iki tol, kol Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas. Tuomet situacija pasikeitė kardinaliai. Ši verslo sritis veikė tik 10% pajėgumu, ir pačios verslininkės teigimu „turizmo sektorius praktiškai sustojo, tik 20% veikdamas pasauliniu mastu. Būtent tuo metu Jolitai teko priimti itin svarbų sprendimą ir apsispręsti dėl BNI narystės atnaujinimo. Kaip ji teigia: „Nusprendžiau eiti kartu su BNI organizacija ir drąsiai bei garsiai pakalbėti apie savo situaciją”. Pokalbių su BNI Tauras kolegomis ir buvusiais BNI nariais metu Jolita sulaukė net keleto naujų projektų idėjų.

Verslininkė ne tik buvo užimta darbiniais projektais vasaros metu, bet ir pradėjo visiškai naują veiklą viešbučių administravimo srityje ir įvedant elektroninę parduotuvę į Lietuvos rinką. Nors tai Jolitai visiškai naujos sritys, tačiau ji sėkmingai plečia maisto produktų, gabenamų iš maisto turgaus, elektroninės parduotuvės atidarymą Kaune, Klaipėdoje ir planuoja tai padaryti Šiaurės regione. Ji džiaugiasi: „Dabar turiu galimybę susikurti naujų pažinčių ratą, pasimokyti daug naujų dalykų, reikalingų projektų realizavimui, bei patobulinti bendravimo įgūdžius”.

„BNI yra galimybių ratas: jis veikia kaip papildomas ir labai vertingas įrankis verslui.”

Šiuo metu ji skleidžia savo pozityvumą visiems nariams, būdama tikra, jog net pačiu sunkiausiu metu BNI bendruomenė padeda, išklauso ir suteikia progą perlipti per save. „Reikėjo daug drąsos ir pasiryžimo pradėti kalbėti apie savo sunkumus, tačiau tai padariusi supratau, kad BNI veikia puikiai.” Ji pasitiki savo BNI Tauras komanda, kuri yra stipri, ir džiaugiasi, nusprendusi atnaujinti narystę, nes tai nulėmė jos tolimesnį veiklos kelią.