BNI įkvepia bendradarbiavimui ir naujų idėjų vystymui

1 678 486 €

Evaldas Baškys, UAB „Inchcape Motors“ Ford verslo vadovas, prie BNI Vėjas prisijungė prieš nepilnus metus. Pirmą kartą atvykęs kaip svečias, antrą sugrįžo kaip visavertis narys, mat maloni ir jauki klubo atmosfera, bei jo narių geranoriškumas paskatino prisijungti prie BNI nedelsiant.

Per trumpą laiką BNI Evaldui pavyko sugeneruoti net 1 678 486 EUR papildomų pajamų verslui. Narys džiaugiasi, kad narystė padėjo ne tik papildomai parduoti, išplėsti klientų ratą, bet ir atnešė naujų partnerių: Kitų BNI narių pagalba galime savo produktus pasiūlyti ir per įvairesnius pasiūlos kanalus: ne tik lizingas, ilgalaikė nuoma, bet ir trumpalaikė nuoma bei automobilių prenumeratos paslaugos. Platesnis tiekimo tinklas - daugiau pasirinkimo galimybių klientams!”. Narys priduria, kad prie efektyvios naujų klientų paieškos internete, prisidėjo ir tikslinės skelbimų grupės BNI Facebook ir Linkedin paskyrose.

Anot nario, tapęs bendruomenės dalimi, turi daug daugiau susitikimų ir diskusijų su įvairių verslų atstovais. Tai įkvepia naujoms idėjoms, kokias papildomas paslaugas ar produktus būtų galima pritaikyti savo veikloje: Nors BNI nariu esu dar nepilnus metus, tačiau jau pavyko atrasti verslų, kurie papildo ir aplipdo” mūsų produktą ir paslaugas, ir taip suteikia papildomą pridėtinę vertę klientams. Bendradarbiaudami su BNI verslais, savo klientams galime pasiūlyti papildomą įrangą, aksesuarus su įmonės logotipu ir t.t.” Pašnekovas džiaugiasi, kad „BNI verslų potencialas yra milžiniškas, o platus įvairių verslo šakų tinklas ir reikiami žmonės vienoje vietoje suteikia visas galimybes naujoms idėjoms įgyvendinti.“

Jau spėjau susipažinti ir su BNI mokymų platforma. Tai puikus BNI resursas, kuriame kiekvienas gali atrasti jį dominančių mokymosi temų.

Paklausus, ar BNI turi įtakos Evaldo asmeniniam tobulėjimui, narys teigia, kad dabar dažniau pagalvoja, kuo galėtų būti naudingas kitiems ir kokia įdomia informacija galėtų pasidalinti. Galimybė mokytis bet kur ir bet kada, visada nustebinantys bei besidalijantys BNI nariai - visa tai ir padeda tobulėti bei skatina likti BNI, teigia Evaldas.