BNI - įsitraukimas yra lygus rezultatams

2 600 000 €

Mantas Katauskis, UAB Lautra Motors pardavimų vadovas ir BNI Vytis narys, ne tik keliasi tikslus, bet juos ir įgyvendina. Mantas aktyviai įsitraukęs į BNI veiklą jau 5 metus ir nežada sustoti ties jau pasiektais projektais, nes turi daug idėjų, kurias ketina realizuoti ateityje naudodamasis būtent BNI organizacijos privalumais.

Manto kelionė su BNI prasidėjo apsilankius BNI Vytis pirmajame gimtadienyje. Į klubo susitikimą atėjęs be didelių lūkesčių liko maloniai nustebintas bendra atmosfera bei narių profesionalumu. Ilgai nelaukęs M. Katauskis tapo BNI Vytis nariu, o prisijungęs prie klubo lyderystės komandos greitai įžvelgė savo rolės prasmę, nes tikėjo Givers Gain® filosofija, kurios pagrindas yra tikėjimas, kad laimi besidalinantys.

Paklaustas, kokią problemą jo atstovaujamam verslui padeda spręsti BNI sistema, M. Katauskis užtikrintai teigia: „prisijungimas prie BNI stipriai praplėtė pažinčių ratą, tai yra ne tik verslo platforma, bet labiau žmonių platforma, ir visada gali būti užtikrintas, kad rasi reikalingus patarimus, sprendimus iškilus įvairioms situacijoms“. Taip pat BNI Vytis narys dalinasi, jog dalyvavimas skyriaus veikloje išmokė koncentruotis į svarbiausius ir pelningiausius projektus. Mantas pastebi, jog išmokus šią pamoką pastebėjo, kaip verslas ir jo projektai pradėjo augti sparčiau.

Įstojus į BNI tikėjau, kad įsitraukimas yra lygus rezultatams. Kai žinai, ko sieki, ką reikia padaryti, ir turi profesionalią narių pagalbą, pasiekti rezultatus nėra labai sunku.”

M. Katauskis džiaugiasi finansine nauda, kurią pavyko pasiekti su BNI bendruomenės pagalba: „Įstojus į BNI tikėjau, kad įsitraukimas yra lygus rezultatams. Kai žinai, ko sieki, ką reikia padaryti, ir turi profesionalią narių pagalbą, pasiekti rezultatus nėra labai sunku“. Per visą BNI narystės laikotarpį Mantui pavyko sugeneruoti daugiau nei 2.600.000 Eur pajamų. Bet tai tik viena medalio pusė, Mantas išskiria ir kitus reikšmingus pasiekimus: užsimezgusias naujas verslo partnerystes ir asmenines draugystes, įveikta viešojo kalbėjimo baimė ir įgyvendinta nauja nuo nulio suformuota ilgalaikės nuomos startegija versle.

Nario sėkmė jau įgavo pagreitį, o likti BNI bendruomenėje skatina bendras noras padėti vienas kitam, dalinimasis žiniomis, nuoširdus tarpusavio bendravimas ir narių profesionalumas.