BNI kontaktų galia

Modulinių, skydinių, karkasinių namų statybos įmonės MB „Modern house“ įkūrėjas Donatas Varnauskas prie BNI bendruomenės prisijungė naujo skyriaus, BNI Sūduva, formavimosi metu, 2021 m. vasarą.

Narys sako, kad tuo metu 7-erius metus gyvuojanti įmonė pilnai įrengtus modulinius namus sėkmingai eksportavo į užsienio rinkas, tačiau Covid pandemija ir kiti pasaulio ekonomiką sukrėtę faktoriai paskatino įsitvirtinti Lietuvoje. Su šiuo tikslu Donatas tvirtai žengė į klubą ir jau po pusės metų įgyvendino „sėkmės istorijos“ vertą projektą.

Sėkmės istorija

„Prieš BNI didžioji dalis Lietuvoje vykdomų projektų buvo Kaune, aplink Šakius ir Vilniaus pusėje“ – sako Donatas, tad visi jo kontaktai ir statybų partneriai buvo tame regione.

Gavus individualaus modulinio namo užsakymą Marijampolėje, Donatas nedvejodamas kreipėsi į savo skyriaus kolegas ir sutelkęs 8 savo srities profesionalus, kartu ėmėsi projekto įgyvendinimo:

„BNI nauda vienareikšmiškai yra kontaktai, gavęs projektą juokavau, kad galiu dėti projektą ant stalo ir pradėti statybas, nes mano skyriuje buvo visi man reikiami profesionalai: buvo kas lygina sklypus, kas daro melioracijos darbus, kas atveda vandentiekį, visos reikiamos apdailos medžiagos, baldų gamintojas ir net pats architektas.“ Narys priduria, jog aktyviai dalyvaudamas Lietuvos nekilnojamojo turto ir statybų tarpskyriniuose renginiuose užmezgė ne vieną naudingą kontaktą ir su kitų skyrių kolegomis, kurie taip pat prisidėjo prie minėto projekto įgyvendinimo.

Donatas džiaugiasi, kad dėl BNI laimėjo visi: jam pasisekė sutaupyti laiko ieškant patikimų specialistų, o klientas dėl didelio Donato kontaktų rato turėjo galimybę rinktis iš kelių medžiagų tiekėjų, taip rasdamas jam priimtiniausią pasiūlymą.