BNI narių rekomendacijų dėka trečdaliu išaugęs naujų klientų srautas ir darbas su tiksliniais klientais ženkliai augina įmonės pajamas

600 000 €

Vos prieš 10 mėnesių prie BNI Lietuva organizacijos prisijungusi narė jau dabar džiaugiasi savo sprendimu ir didžiais pasiekimais. Atėjimas į skyrių BNI Vakaris narei Monikai Matelienei, UAB „Lenders“ atstovei, įnešė naujų atradimų.

Kaip pati pasakoja: „pradėjusi dirbti su naujais produktais, net nesvarsčiau atmesti tokios galimybės kaip BNI“. Narė apie BNI buvo girdėjusi jau anksčiau ir apsilankiusi keliuose skyriuose, naudą pastebėjo iš karto.

Nors praėjo mažiau nei vieneri metai, verslininkė jau dabar jaučia didžiulį pokytį savo versle. „Šiuo metu BNI kiekvieną mėnesį sugeneruoja papildomą potencialių klientų srautą, kuris sudaro apie 20-30 proc. pardavimų. Labai džiaugiuosi gaudama tiek rekomendacijų ir vertinu, kad mumis pasitiki vis daugiau narių iš kitų BNI klubų.“ O svarbiausia, kad BNI padeda išspręsti labai svarbią problemą versle – netikslinį klientų srautą. Įmonėje tai siekė beveik 80 proc. visų gautų rekomendacijų, tačiau dabar visus netikslinius pakeitė tiksliniai ir potencialūs klientai.

Verslininkė drąsiai teigia, kad šalia netikslinio užsakymų srauto problemos sprendimo BNI suteikė naujus partnerius, su kuriais ji puoselėja ilgalaikį ryšį. „Organizacijos pagalba savo partnerių tinklą išplėčiau nuo 30 iki 56!  UAB „Lenders“ padeda asmenims (juridiniams ir fiziniams) gauti paskolas, o BNI narių rekomendacijų dėka atnešė daugiau kaip 600 000 eurų pardavimų.“

O šalia verslo gerų rezultatų, BNI leidžia tobulėti ir pačiai Monikai kaip asmenybei: „padeda ugdyti save, nugalėti viešo kalbėjimo baimę, nebijoti drąsiai pasakyti, ko ieškai. Ir kaip yra sakoma, jog „kalbėk garsiai ir tu būsi išgirstas” – to aš išmokau“. Narė paklausta, kas ją skatina įsitraukti ir būti bendruomeniškai, atsakė: „Noras būti komandos dalimi ir kad klubas plėstųsi, nes taip galėsime vienas kitam sugeneruoti dar daugiau rekomendacijų, dar daugiau naudos, dar daugiau pinigų“.