BNI padėjo ne tik rasti ieškomą partnerį, bet ir įveikti scenos baimę!

240 000 €

 

Vitalij Gomolko, UAB „Abitra“ įmonės vadovas ir skyriaus BNI Geležinis vilkas narys, kuris po dviejų metų narystės ją atnaujino dar dvejiems metams! Galimybė prisijungti prie BNI atsirado mėgaujantis hobiu su bičiuliu, kuris yra dabartinis skyriaus direktorius konsultantas. Jis labai džiaugiasi, kad išdrįso save išbandyti ir prisijungti prie BNI bendruomenės.

Naujos galimybės atsivėrė tiesiog žaidžiant futbolą ir kaip jis sako: „man asmeniškai BNI padėjo būti atviresniam bendraujant su žmonėmis. Visiškai dingo scenos baimė ir išmokau geriau sustyguoti savo mintis ir jas išsakyti.“

BNI bendruomenėje nuolat užsimezga nauji ryšiai, todėl bendravimas sukuria šiltus santykius ir padeda surasti ilgai ieškomus kontaktus. Kaip pasakoja verslininkas: „atėjęs į klubą susipažinau su vienu nariu, su kuriuo radome daug bendro ir pradėjome bendradarbiauti. Tačiau net nenumaniau, kad jis pažįsta vienos įmonės savininką, su kuriuo aš kelis metus negalėjau surasti bendros kalbos. Po sėkmingo susitikimo pradėjome bendradarbiauti trise. Prie mūsų prisijungė dar vienas narys, atradome sinergiją ir dabar keturiese generuojame vieni kitiems rekomendacijas ir pelningus užsakymus. Dirbame kaip komanda“. Nauji ryšiai, kontaktai ir įsitraukimas skyriuje padėjo jam gauti papildomų 240 tūkst. eurų pajamų. Ši suma yra gauta tik iš BNI narių sugeneruotų rekomendacijų, kuri kas kartą vis didėja.  

Verslininkas užaugo ne tik kaip asmenybė, bet ir patobulino savo įmonės procesus: „BNI susipažinau su daugybę kitų verslų savininkais, kurių patirtis ir įžvalgos padėjo daug ką panaudoti savo versle. O tai padeda kelti įmonę į kitą lygį“. BNI jam atnešė daug patarimų, kuriuos puikiai pritaiko ir tai jam lyg „tobulėjimo programa“.