BNI padėjo ne tik sėkmingai sukurti verslą, bet ir iš „amatininko“ tapti vadovu!

120 000 €

 

Julius Puidokas, UAB „Domus Inžinerija“ vadovas ir BNI Aras narys nuo pat skyriaus atidarymo. Vedamas BNI idėjų, jis aktyviai prisidėjo prie klubo įkūrimo ir plėtė savo verslą.

Prisijungęs prie BNI® bendruomenės Julius patyrė kardinalių pokyčių, kurie jam suteikė daug didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Kaip pats Julius pasakojo: „Su įmonės vadovu neturėjau nieko bendro, nesimokiau ir tiesiog buvau „sėkmingas amatininkas“, kuris įmonėje dirbo visose pareigose. O dabar jau keli metai galiu save vadinti direktoriumi“.  Šis gyvenimo pokytis įvyko, būtent, BNI bendruomenės dėka ir padėjo atrasti stipriąsias asmenybės puses.

Juliaus asmeniniai pokyčiai yra akivaizdūs ir parodantys, kad nuolat reikia tobulėti ir augti, o tai padaryti padeda BNI nariai. Su jų pagalba verslininkui pavyko įgyvendinti vieną iš sėkmingiausių sandorių su įmone „Yit Lietuva“, kurio vertė siekė apie 120 000 tūkst. eurų! Julius prisimena, kai dar nebūdamas BNI nariu ilgą laiką teikdavo pasiūlymus vienai įmonei, bet vis nepasiekdavo rezultato. Tačiau keli BNI Aras nariai turėjo kontaktų, kurie bendravo su, būtent, Juliui rūpima įmone. „Man tai buvo didžiulis iššūkis, kadangi reikėjo perlipti per save ir skambinti nepažįstamiems žmonėms, tačiau jei jau atėjau į BNI, nusprendžiau pasiryžti ir paskambinti. Galiausiai man pavyko susitikti su įmonės atstovais ir per mėnesį pasirašėme sutartį.“ Išnaudodamas BNI ryšių tinklą ir pelnęs klubiečių pasitikėjimą, Julius ir toliau sėkmingai vystė naujus verslo santykius ir geidžiamus klientus pasiekdavo daug greičiau: „Su dar keliais siekiamais rangovais pavyko susitikti jau po kelių skambučių, nors prieš tai to siekdavau ištisus metus.“ Tai puikus pavyzdys, kai kokybiškos narių rekomendacijos padeda priartėti prie siekiamo tikslo.

„Neužtenka vien tik BNI rekomendacijų, bet ir be rekomendacijų nepavyks sukurti sėkmingo verslo.“

BNI stipriai prisidėjo prie Juliaus asmeninio augimo, praplėtė pasaulėžiūrą ir padėjo pamatyti viską iš kitos pusės. Nors verslininkui kai kuriose situacijose vis dar tenka perlipa per save ir išeiti iš komforto zonos, jis visuomet padėkoja nariams ir džiaugiasi pozityvia atmosfera bei įdomiais žmonėmis, esančiais aplink jį.