BNI® organizacijos dėka net ir menininkai gali atrasti savo kryptį!

20 000 €

Kristina Busilaitė, BNI Baltia klubo narė kartu su vyru puoselėjanti įmonę „TOO Photography“. Kaip ji pati sakė, jie yra „šeimyninis tandemas“, kuris jau antrus metus puikiai jaučiasi įsiliejęs į BNI® bendruomenę ir rekomendacijų dėka gauna ne tik papildomų pajamų, bet ir tobulėja kaip asmenybės.

Prie BNI Kristina su vyru prisijungė tik iš trečio karto pakviesti savo geros draugės, kuri sudomino ir suintrigavo, sakydama, kad klubui reikia tokių fotografų kaip jie. Kaip Kristina sako: „Prieš tampant BNI nare, vidinis balsas vis šnabždėjo, kad ką mes ten veiksime, nes mes gi menininkai ir vis baugino nusistatymai, kad menininkui versle ne vieta“.

Šiandien jie didžiuojasi savimi ir džiaugiasi, kad yra BNI organizacijos bendruomenės dalis. „BNI narių rekomendacijų dėka pasiekėme daugiau kaip 20 000 eurų pajamų, nufotografavome ne vieną renginį, daugiau kaip 150 verslo portretų, pasirašėme ilgalaikes sutartis su įmonėmis dėl įvaizdžio fotosesijų ir sėkmingai iki šiol dirbame. Taip pat bendradarbiaujame su internetines svetaines kuriančiomis įmonėmis ir rūpinamės vizualine dalimi. Dėka BNI organizacijos supratome, kokia kryptimi norime dirbti, išsigryninome savo klientus ir galime sakyti, kad turime prabangą fotografuoti tik tai, kas mums patinka!“

„Džiugina Givers Gain idėja! BNI duoda daug daugiau!

Visada kviesdama svečius apsilankyti klube pabrėžiu, kad BNI koncepcija visiškai neatitinka lietuviškų „papročių“ nesidalinti ir pavydėti kaimynui.“

Tai tik dalis jų pasiekimų, kadangi BNI jiems suteikė ir galimybę atrasti nuostabių žmonių, ryšių, patirčių, gauti neįkainojamo laiko, tobuliausią viešo kalbėjimo praktiką ir galimybę mokytis iš skirtingų sričių profesionalų!