BNI® padėjo pralaužti pirmuosius ledus mezgant pažintis užsienyje

452 000 €

Lauras Zakarauskas, UAB "LZ Technika" vadovas, per dvejus narystės metus sugeneravo daugiau nei  452 000 eurų pajamų iš BNI® rekomendacijų rinkodaros programos. Prie klubo verslininką prisijungti paskatino  galimybė megzti verslo pažintis Lietuvoje, tačiau narystės metu atrado ir kitą BNI® privalumą – verslo plėtrą užsienio rinkose. Nors L. Zakarauskas buvo dar tik dvejuose užsienio klubuose, tačiau drąsiai teigia, jog ateityje tikrai vizitus vykdys dažniau: “Lankiausi BNI® skyriuje Norvegijoje, kuriame mane priėmė šiltai vien dėl to, jog esu BNI® narys. Kaip žinia, kuo šiauriau, tuo ir žmonės šaltesni. Norvegai sunkiai priima naujas pažintis, bet mus kaip BNI® narius priėmė tikrai šiltai.”

“BNI® padėjo pralaužti pirmuosius ledus mezgant pažintis užsienyje.”

BNI® narystės metai UAB "LZ Technika" vadovui taip pat atnešė ir kitų netikėtų privalumų: „Patinka mokymai, kurie yra tikslingi ir kurių metu mokomasi ne tik, kaip išnaudoti BNI® , bet ir kaip pritaikyti konkrečias žinias savo versle.” Verslininkas ypatingai džiaugiasi išlavinęs viešojo kalbėjimo įgūdžius: „Iki tol to nedariau, o čia klubas, aplinkybės privertė. Juk savo verslą reikia pristatyti kiekvieną savaitę. Pradžioje buvo tikrai sunku, na, o jau po metų sunkumų nebekyla.” Lauras Zakarauskas džiaugiasi, jog BNI® dėka atnaujino ir savo įmonės šūkį:

“Savaitinių susitikimų dėka gimė ir naujas mūsų įmonės šūkis, įmonės prisistatymą vykdome kitaip. Prisistatant kiekvieną savaitę, vis randu detalių, kas pasakyta blogai ar kurias galima patobulinti. Džiaugiuosi nuolat tobulėdamas.”