BNI sistema leidžia rasti patikimus verslo partnerius rekomendacijų principu

150 000 €

Givers Gain principas („Laimi besidalijantys“) - pagrindinė priežastis, paskatinusi Vytautą Binkį, įmonės UAB „Eunara“ direktorių, prieš beveik 7 metus prisijungti prie BNI Ąžuolas klubo. Jis džiaugiasi, kad „pasirinkimas pasiteisino su kaupu“.

Verslininkas paklaustas apie verslo pokyčius, drąsiai teigia, kad „tapus BNI nariu nauji klientai ateina tik rekomendacijų principu. Įmonėje visai nebeliko „šaltų“ skambučių ir žymiau lengviau galime surasti patikimus partnerius“. O vadovaujantis svarbiausia BNI organizacijos vertybe „Givers Gain“ ir BNI narių dėka jam pavyko sugeneruoti virš 150 000 Eurų papildomų pajamų.

„BNI – tai ne tik papildomos pajamos, bet tai puiki galimybė nuolat tobulinti savo žinias.“

Nario sėkmės istorija reikalauja ypatingo dėmesio, nes pats didžiausias jo laimėjimas matuojamas ne rekomendacijomis ir papildomomis pajamomis, o gyvenimą keičiančiu įvykiu. Vytautas šioje organizacijoje sutiko savo būsimą žmoną, su kuria šiuo metu augina du vaikus. Tai tikras pasiekimas, parodantis, kad „BNI turi ir šalutinį teigiamą poveikį. Čia galima susirasti ne tik naujų draugų, bet ir žmoną, bei sukurti šeimą.“ Todėl nenuostabu, kad paprašius Vytauto įvardyti savo sėkmės istoriją, jis įvardino būtent šį savo pasiekimą.

Ambicingas, veržlus, inovatyvus verslininkas tiek versle, tiek gyvenime vadovaujasi ta pačia taisykle: „To keep balance you must keep moving“ („Norėdamas palaikyti formą, privalai nuolat judėti“). O paklaustas, kokį patarimą, kaip BNI senbuvis duotų verslininkui, ketinančiam prisijungti prie BNI organizacijos – „Paskubėk, kol dar yra laisva vieta“, užtikrintai teigė verslininkas.