BNI – struktūruota ir palaikanti, verslo augimą skatinanti aplinka

1 mln. 40 000 €

„Esu ekstravertas, man patinka bendrauti, o apsilankęs BNI skyriuje pamačiau, kad žmonės yra linkę padėti vienas kitam. Tai, ko gero, mane labiausiai sužavėjo, norėjau čia būti ir pajusti viską iš vidaus“ – taip savo BNI kelionės pradžią apibūdina skyriaus BNI Vytis narys Gediminas Šlivinskas, UAB „Agmeka“ direktorius ir šiais metais švenčiantis savo penkerius narystės metus.

Pradžioje narys neskyrė dėmesio užsakymų srautų ar klientų duomenų bazės valdymui, tačiau bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais nariais padėjo užaugti jo verslui. „Pagrindinis pokytis yra tai, kad gavome žymiai greitesnį priėjimą prie reikiamų dalykų.“ Ir kaip verslininkas pasakoja, dabar labai greitai gali susirasti narį, kuris galėtų pakonsultuoti tam tikrais klausimais. „BNI žmonėmis iš karto galiu pasitikėti ir gauti kvalifikuotą pagalbą.“

„BNI bendruomenės narių dėka mūsų verslas tapo labiau subrendęs, optimizuotas ir struktūruotas.“

O pati didžiausia verslininko sėkmės istorija yra CRM valdymo sistemos įdiegimas įmonėje. „Kai prisijungėme prie BNI, neturėjome patogios programos valdyti savo klientų srautą, o jau po pirmų metų BNI narystės, susipažinę su kitu nariu, atradome sprendimą. CRM leido žymiai greičiau aptarnauti klientus. Tai didžiulė nauda įmonei, kadangi anksčiau nežinojome, kokia tikroji pardavimų situacija, o dabar tapo aišku, kas ir kurią dieną vyksta. Tai lėmė žymų mūsų pardavimų augimą.“ BNI narių dėka Gediminas yra laimėjęs ne vieną projektą, kurį ir įgyvendinti dažnai padeda patys BNI nariai. Jis džiaugiasi, kad penkerių metų trukmės narystės laikotarpis įnešė naujovių ir skatino augti. O per visus metus narys gavo net 1 mln. 40 000 eurų papildomų pajamų!

Verslininkas džiaugiasi ir savo asmeniniu augimu, nes turėjo progą patobulinti savo viešąjį kalbėjimą. „Išmokau labai greitai pristatyti savo verslą, nesvarbu kur būčiau. Įgudau pristatymą pateikti įtraukiančiai ir nesvarbu, ar tai būtų trumpas susipažinimas, ar ilgesnis susitikimas.“

Paklaustas, kas skatina kiekvienais metais pasilikti BNI ir atnaujinti narystę, narys tvirtai sako, kad „BNI tikrai draugiška ir linkusi padėti aplinka. Čia esi skatinamas siekti geresnių rezultatų. O kadangi esu linkęs laimėti, tai suteikia noro būti lyderiu ir neatsilikti nuo pirmosios vietos“.