BNI, tai aplinka, kurioje gali bendrauti su sau lygiais bendraminčiais

473 000 EUR

Edmundas Pranculis, UAB „Danstemos Statyba“ vadovas ir BNI Geležinis vilkas narys jau treti metai, yra vienas pirmųjų nepriklausomos Lietuvos verslininkų, ir apart jo, tik keletas žmonių Lietuvoje gali pasidžiaugti tokiu verslo stažu!

Edmundas sako, kad BNI susitikimai yra tai, ko jis visada laukia ir niekada nenusivilia, o prie BNI prisijungė net nesvarstydamas, nes jau po pirmo susitikimo žinojo, kad nori čia būti: „Kolega atėjo pasikonsultuoti dėl medinių konstrukcijų ir pakvietė sudalyvauti BNI susitikime. 12.00 val. baigėsi mūsų susitikimas ir 14.00 val. aš jau buvau padavęs paraišką tapti nariu.“

Prie BNI bendruomenės nariai dažnai prisijungia norėdami tobulinti verslo ar asmeninius įgūdžius, plėsti kontaktų, klientų ratą bei visapusiškai auginti verslą, o Edmundas tai padarė jau turėdamas ilgametę verslo patirtį ir didelį kontaktų ratą. „Neturėjau salės ir mikrofono baimės, pats buvau vedęs ne vieną seminarą, tad man didžiausia motyvacija tapti nariu buvo bendruomenė,“– įvardija Edmundas.

Man reikėjo tokios aplinkos: kolegų, draugų, su kuriais galėčiau pasidalinti patirtimi, mintimis, juos pakonsultuoti ir perduoti žinias.

Edmundas prieš tapdamas BNI nariu, buvo bandęs ir kitą panašaus tipo bendruomenę, tačiau BNI, anot jo, išsiskyrė visame pasaulyje pripažintu savo formatu ir BNI Geležinis vilkas vidine kultūra.

Narys priduria, jog BNI per trejus metus jau spėjo jo verslui sugeneruoti 473 000 EUR pajamų, ir atnešė ne vieną naują idėją, projektą, kontaktus ir draugus.