BNI - tai tavo pardavimų komanda

 

Dr. Renata Urbonė, UAB „Esperonus“ bendrasavininkė, prie inovatyvaus BNI Mercury skyriaus prisijungė jo formavimosi stadijoje – prieš 5 metus. Tai buvo vienas pirmųjų į tarptautinę prekybą orientuotų skyrių pasaulinėje BNI bendruomenėje. 

Renata pasakoja, kad tuo metu globalioje informacinių technologijų srityje jau dirbo daugiau nei 20 metų, tad kontaktų įvairiuose žemynuose bei patirties netrūko: „Buvau tik pradėjusi atstovauti savo šeimos verslą. Iš karto supratau vertę būti tarp skirtingų, patyrusių verslo savininkų. Tai galimybė turėti nuolatinę, didelę pardavimų komandą su plačiai aprėpiančiu jų kontaktų ratu.

„Esperonus“ yra nuo 2003 metų veikianti inovatyvi įmonė, sukūrusi, plėtojanti bei diegianti savo produktą – verslo valdymo sistemą e-Zonus, skirtą pardavimų komandai, tiekimo skyriui ir sandėliams dirbti kartu, planuoti ir operatyviai valdyti gamybą bei kokybę (CRM, ERP, MES), o jų B2B klientams teikti užsakymus per savitarną.

Tokias sistemas užsakovai renkasi tiek išanalizavę rinkos pasiūlą, tiek atidžiai rinkdami ir pasitikrindami rekomendacijas. Todėl BNI bendruomenėje užmegzti ryšiai su rekomendavimo partneriais tiek iš mūsų skyriaus, tiek bendradarbiaujant tarpskyrinėse bendradarbiavimo komandose tapo vaisingi ir šiuo metu daugiau kaip 80% sistemų diegimo projektų ar skaitmeninimo auditų konsultacinių užsakymų yra gaunami pagal BNI partnerių rekomendacijas,“ – džiaugiasi Renata.

BNI sudaro sąlygas geriau suprasti skirtingų sričių verslus, o gautos rekomendacijos dar labiau įpareigoja pateisinti lūkesčius.  

Narė teigia, jog daug informacinių technologijų verslų ar startuolių žlunga todėl, kad kuria tai, ko nereikia rinkai, nes jos gerai nesupranta. Tuo tarpu BNI bendruomenėje esantys skirtingų sričių verslai prisideda prie kokybiškesnio produkto kūrimo: „Kuriant inovatyvų produktą, labai padeda buvimas tarp skirtingų verslų, šios ekosistemos pulso jautimas. Savi klubo nariai noriai gilinasi į kuriamą produktą, paslaugą ar veiklą, jų klausimai, pastebėjimai ir patarimai labai padeda kurti tai, ko reikia eksportuojančiam verslui.

Kuo daugiau žinai, kuo daugiau pažįsti, kuo tos žinios ir išplėtoti ryšiai yra vertingesni, tuo esi vertingesnis, turtingesnis ir pats (-i). Narystė BNI augina tiek asmeninį, tiek verslo intelektinį kapitalą. 

Renata priduria, jog geresnis skirtingų gamybos įmonių veiklos bei iššūkių supratimas padeda ne tik jos įmonės komandos vykdomuose pramonės skaitmeninimo projektuose, bet ir asmeninėje nepriklausomoje ekspertinėje veikloje tarptautiniu mastu, kur tenka vertinti įvairius finansavimo ieškančių įmonių inovacijų kūrimo projektus (paraiškas).

 

https://www.linkedin.com/in/urbone/