BNI - užkuria grandininę reakciją

89 000 €

Prisjungimas prie BNI

Viačeslav Mikelionis, UAB „CAPITAL Smart“ ir BNI Amber narys yra aktyviai įsitraukęs į BNI veiklą jau 5 metus ir sustoti ties pasiektais projektais nežada. Pašnekovas dalinasi, jog jo prisijungimo tikslas prie BNI buvo surinkti kuo daugiau rekomendacijų, tačiau prisijungęs pajautė, jog BNI suteikia daug daugiau vertės. Narys pasakoja, jog nusprendus prisijungti, jam BNI laisvos vietos nebuvo, tačiau praėjus vos trims savaitėms, įvyko stebuklas ir Viačeslav gavo pasiūlymą prisijungti prie BNI Amber skyriaus.

 

Verslo pokyčiai prisijungus prie BNI

V. Mikelionis pasakoja, kad vienas iš pagrindinių pokyčių buvo tikslinio kliento išsigryninimas ir susitelkimas į vieną sritį. BNI Amber narys vietoj to, kad dirbtų su skirtingų objektų rūšimis, nusprendė apsistoti tik su gyvenamojo, nekilnojamo turto sritimi: butais, namais, kotedžais. Visą komercinę nekilnojamo turto dalį jis delegavo savo kolegai, kuris taip pat svečiavosi BNI ir yra puikiai susipažinęs su organizacija. Kaip jis pats pastebi, padaugėjo ir klientų, kurie atsiranda šiltų rekomendacijų dėka ir lygiai taip pat šiltai laukia atviromis durimis norėdami bendradarbiauti.

 

Iššūkių sprendimas su BNI

Paklaustas su kokias pagrindiniais iššūkiais BNI padeda susitvarkyti, Viačeslav teigia: „ Iš karto susitinki jau su šiltu kontaktu, kuris apie tave žino daugiau nei tiesiog pasiskaitytų internete. Esi laukiamas kliento, nors su juo susitinki pirmą kartą“. Narys džiaugiasi, jog BNI padeda užkurti rekomendacijų grandinę. Po kokybiškų paslaugų atlikimo rekomendacijų gauni ne tik iš BNI narių, bet ir iš tų žmonių, kuriems jau suteikei paslaugą. 

 

Lavinimas naujų įgūdžių

Ne tik versle, bet ir pačio Viačeslav asmenybėje įvyko svarbių pokyčių. Jis pasakoja su entuziazmu: „Tapus BNI nariu, iš karto pagerėja viešojo kalbėjimo įgūdžiai, nes nėra kito kelio, čia toks šalutinis BNI efektas. Taip pat, džiaugiasi, kad išlavino savo tinklaveikos įgūdį, kurį taiko ir kitose gyvenimo srityse, draugų susibūrimuose, įvairiuose renginiuose.

 

Nario motyvacija įsitraukti į BNI veiklą

Paklaustas, kas jį labiausiai skatina įsitraukti į skyriaus veiklą, pašnekovas juokiasi: „Prezidento pareigos“. Viačeslav primena, jog BNI tinka kiekvienam verslui, bet ne kiekvienam žmogui, o jam, kaip nuolat bendraujančiai asmenybei, BNI yra tarsi gyvenimo būdas. „Ryšis ir santykių kūrimas atveria naujus horizontus, skirtingų žmonių pažinimas ir jų pasaulio suvokimas skatina tobulėti ir tai yra labai įdomu, norisi pažinti kiekvieną narį ne tik iš profesinės pusės, bet ir asmeninės“. V. Mikelionis dalinasi, kad gaunant šiltas rekomendacijas, nors ir neprivaloma atsilyginti kitam, bet tiesiog savaime norisi taip pat ir kitiems bendruomenės nariams padėti šiltomis rekomendacijomis.