BNI yra daugiau nei kontaktų dalinimasis. Tai - lyderystės mokykla

1 400 000 EUR

Saulius Antanavičius - internetines svetaines, mobiliąsias aplikacijas ir IT sistemas kuriančios UAB „Scoding“ įmonės vadovas ir BNI Santaka narys jau ketvirti metai. Saulius prisimena, kad apsilankęs klubo pusryčiuose iš karto suprato, jog prie BNI verta prisijungti, tačiau to nepavyko padaryti iš karto. To paties verslo kategorijos atstovo kėdė klube jau buvo užimta. Paklausus, kas paskatino pakovoti dėl savo vietos ir bandyti dar kartą, Saulius sako: „Sudalyvavęs kaip svečias, po pirmo karto aš jau turėjau du užsakymus. Iš karto pamačiau naudą, ir žmones iš kurių norėjau mokytis“.

Sėkmės istorija

Saulius prisimena, jog prie BNI prisijungė dar būdamas pakankamai jaunas verslo valdymo srityje, tad mokymasis iš verslo „vilkų“ ir gerųjų bei blogųjų praktikų dalijimasis jam buvo itin svarbu: „Galiu pasidžiaugti, kad gavau daugybę patarimų, kuriais pasinaudojus išvengiau tam tikrų verslo klaidų, radau konkrečių kontaktų, bei partnerių, su kuriais bendradarbiaujant pavyko uždirbti 1.4 mln. EUR!“ Anot Sauliaus, dėl nuoseklaus verslo augimo jo komanda išaugo nuo 6 iki 40 žmonių, ir buvo sukurtas papildomas prekinis ženklas - „Reprezentuok“.

Lyderystės komanda

Pasak Sauliaus, vienas iš skatinimo elementų tęsti narystę BNI, yra buvimas lyderystės komandoje, kurioje jis yra beveik nuo įstojimo į klubą - 3 metus. Pasak Sauliaus, tai yra galimybė pamatyti, kaip tokia sėkminga organizacija, daugybę metų gyvuojanti visame pasaulyje, veikia iš vidaus: „Tokiu būdu aš galiu ne tik suprasti, kaip veikia visi mechanizmo sraigteliai, bet ir pats prisidėti prie šios „mašinos“ veikimo. Tai yra labai naudinga patirtis, kuri skiriasi nuo nuosavo verslo valdymo patirties“. Taip pat narys džiaugiasi, kad per tris metus įgijo ir kitų jam labai svarbių įgūdžių, tokių kaip: verslo plėtros, lyderystės, atsakingumo bei mentorystės: „Visa tai, motyvuoja, įkvepia ir prisideda prie mano asmeninio ir verslo augimo“.