BNI® atveria galimybes į tarptautinius verslo vandenis!

 

Diana Blažaitienė, UAB „Soprana Personal International“ įkūrėja, Miniboss vadovė Klaipėdoje bei BNI Memel skyriaus direktorė konsultantė. Nuolat besišypsanti, įkvepianti veikti ir norinti padėti kitiems, Diana aktyviai įsitraukusi į BNI® veiklą jau apie 5 metus. Versli moteris nežada sustoti ties jau sukurtais projektais, nes turi dar daug idėjų, kurias ketina realizuoti išnaudodama BNI organizacijos privalumus.

Dianos kelionė BNI prasidėjo prieš 6 metus, kai studijų grupės draugė ją pakvietė sudalyvauti BNI verslo pusryčiuose. Į susitikimą atėjusi be didelių lūkesčių, liko maloniai nustebinta jo atmosfera. Nutarusi prisijungti prie naujai atidaromo BNI Neringa skyriaus ir ėjusi šio klubo prezidentės pareigas, moteris greitai įžvelgė augantį poreikį verslams, drąsiai ėmėsi lyderės vaidmens kurti naują skyrių Klaipėdoje. „Taip gimė mano misija - padėti ir palaikyti verslo atstovus, ypatingai moteris. Simboliška ir skyriaus atidarymo data - kovo 8 d.“.

„BNI Memel turi tikslą:  būti versliausiu klubu Lietuvoje ir teikti maksimalią naudą kiekvienam jo nariui.“

Sėkmingai veikia ne tik jos vadovaujamas skyrius, fortūna šypsosi ir pačiai Dianai. Prieš trejus metus ji priėmė regiono direktoriaus Mindaugo Daraškevičiaus pasiūlymą užsiimti Miniboss veikla Klaipėdoje. Projektas įgavo pagreitį: startavo ir Vilniuje, o BNI Latvijos narių dėka Miniboss įmonė įsitvirtino Rygoje. Šiandien Dianos kuruojamas Miniboss projektas išplaukia ir į tarptautinius vandenis. Vieno individualaus susitikimo metu ji ne tik suderino veiklos plėtrą Jungtinėje Karalystėje, bet ir gavo kontaktus, reikalingus įgyvendinti projekto pradžią Vokietijoje. „Viskas įvyko vos per vieną dieną: rekomendacija, kontaktai, pasitvirtinta vieta, atrasti vadovėliai vokiečių kalba ir kitos detalės, kurias beliko tik suderinti“, - vis dar su nuostaba veide sako moteris.

„BNI pagalba galima ugdyti asmenines lyderio savybes, atrasti savo veiklą ir turėti tvirtą pagrindą ir palaikymą idėjų įgyvendinimui.“

Ji drąsiai ryžtasi naujiems iššūkiams ir su malonumu vykdo naujas veiklas. „Išsiugdytos lyderio savybės praverčia ne tik versle, bet ir kasdieninėse gyvenimo situacijose.“