BNI® bendruomenės dėka naujų galimybių atradimas yra garantuotas!

 

Darius Rimkevičius, UAB „Joalda“ direktorius, atkaklus ir ieškantis naujovių BNI® Nevėžis narys. Jau daug metų sėkmingai vadovauja alaus daryklai, kurią įkūrė jo paties tėvai ir nežada šios veiklos nutraukti dar ilgai. Dėka BNI® narių Darius Rimkevičius išvengė didžiulių nuostolių ir jų dėka labai sparčiai plečia savo verslą.

Įstojęs į BNI® bendruomenę jau po metų pajautė, kad jo ir pačios įmonės vardas tapo žinomesnis, po antrų metų narystės jis jau džiaugėsi, žinodamas, kad jis girdimas kituose BNI® skyriuose, prasiplėtė jo pažinčių ratas, o tai jam atnešė labai daug vertės.

Kaip Darius Rimkevičius sako, tai įvyko labai greitai. „Kai kovo mėn. Kaune turėjo įvykti Kaziuko mugė ir turėjau prekiauti savo pagamintu alumi ir gira, dėl paskelbto karantino renginys buvo atšauktas. Nuostoliai buvo skaičiuojami tūkstančiais, tačiau BNI® narių dėka net 80% produkcijos buvo parduota ir iškeliavo po Lietuvos miestus per savaitę laiko.“

„Būnant BNI® bendruomenėje pažinčių ratas nuolat plečiasi ir tu nežinai, kada atsiras tau reikalingas kontaktas. Tai gali nutikti nebūtinai dabar, o tai gali nutikti ir vėliau, bet BNI® bendruomenėje jis visada atsiras.“

Darius Rimkevičius per šiuos du narystės metus pastebėjo, kad bendravimas su kitų skyrių BNI® nariais jam atveria dar daugiau galimybių, nes jų dėka savo verslą išplėtė net į kaimo turizmą ir gavo 300 000 eurų Europos Sąjungos finansavimą naujam projektui. O labiausiai jis džiaugiasi, kad jau dabar pasirašo sutartis ir greitu metu jo produkcija atsiras prekybos centruose.

Tai parodo, koks yra tvirtas ryšys ir bendradarbiavimas tarp BNI® narių. Kartu atrandami ne tik nauji iššūkiai ir naujos pažintys, bet visuomet sulaukiama visokeriopos pagalbos.