BNI® - dar viena puiki patirtis

100 000 €

Įmonės UAB ,,Amici Naturae” direktorė Rūta Jakubonienė jau penkiolika metų dirba su Pilnų namų bendruomenės vaistažolių ūkio produkcija ir jos platinimu. Draugų pakviesta, Rūta tapo BNI Alytis nare ir per beveik metus trunkančią narystę sugeneravo daugiau nei  100.000 EUR. Nors ilgamete patirtimi galinti pasigirti įmonė turi savo klientų ratą, tačiau naujos galimybės BNI® pasiteisino ir maloniai nustebino.

Kalbėdama apie BNI® gautas galimybes ir naudą, R. Jokubonienė teigia, kad jos ,,įmonė yra nedidelės rinkos dalis, Lietuvoje vieni kitus pažįstame, todėl manau, kad gavau daugiau asmeninės nei profesinės naudos.” Moteris jaučiasi labiausiai patobulinusi viešojo kalbėjimo, savęs pristatymo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

,,Prie mano sėkmės prisidėjo patirtis, kurią kaupiau visą gyvenimą, bet BNI® individualūs susitikimai, draugiška aplinka skyriuje ir įdomūs žmonės praplėtė mano akiratį. Tai dar viena puiki patirtis.”

Paklausus apie BNI® narystės tikslus, R. Jokubonienės teigė norinti ,,aplankyti BNI® klubus kitose šalyse. Man įdomu, nes skiriasi žmonių mentalitetas, papročiai, tiek kultūriniai, tiek verslo santykių. Taip pat tai būtų proga praturtinti žinių ir pažinčių ratą.”