BNI® – daugiau nei žinomumo auginimo įrankis!

46 200 €

Aidas Danilovas, UAB „Remlyga“ vadovas ir BNI Geležinis vilkas skyriaus narys, išsikeliantis vis naujus siekius ir juos įgyvendinantis jau antrus metus. Kaip jis sako: „Įstojau į BNI® bendruomenę su aiškiu tikslu – kelti įmonės UAB „Remlyga“ vardo žinomumą ir atpažįstamumą“.

Aidas pats džiaugiasi, „kad ir pačios įmonės vardas per gana trumpą laiką tapo gerokai žinomesnis, o kartu ženkliai prasiplėtė ir vertingų pažinčių ratas, išaugo abipusis pasitikėjimas, o tikslingos rekomendacijos leido įgyvendinti ne vieną projektą.“

Jau pirmaisiais metais verslininkas BNI® narių sugeneruotos išorinės rekomendacijos dėka gavo daugiau nei 20 000 tūkst. eurų pajamų, o jau įsibėgėjus antriems metams bendra suma siekia apie 50 000 tūkst. eurų. O tam, kad pajamos dar didėtų, Aidas išsikėlė tikslą – antrais narystės metais siekti ne tik didinti savo įmonės žinomumą, bet susirasti didesnių klientų BNI bendruomenės pagalba. Jis vadovaujasi taisykle – „kiek pats duodi, tiek ir gauni“. Tai jam ir padeda pasiekti išsikeltus tikslus ir džiaugiasi prisijungęs prie BNI® bendruomenės.

Pats Aidas vertina skyriaus atmosferą, nuolatinis bendravimą ir narių, kurie padeda jam įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus ir siekti dar daugiau, nuoširdumą. O mokymai jam suteikia ramybės, įvairiausių minčių ir padeda ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime. „Mokymai – faina!“ – sako pats verslininkas.