BNI® „Dream team”

 

 

„Dream team” – pats nuostabiausias įvertinimas, išgirstas po sėkmingai įgyvendinto projekto – „Jaunimo linijos” labdaros vakaro – meno kūrinių aukciono, kurio metu buvo surinkta virš 31,000 eurų paramos. 

Svajonių komanda buvo suburta siekiant padėti naujam BNI® Nemunas klubo nariui – „Jaunimo linijai”. „Dream team” – tai BNI® verslų sinergija: nemokamą emocinę pagalbą teikianti „Jaunimo linija”, atstovaujama projektų vadovės Ievos Žibūdaitės ir „Jaunimo linijos“ vadovės Gretos Laukaitienės, renginių vedėjas Mantas Kazlauskas  (renginių organizavimo ir vadybos agentūra „1 Vienintelis”), projekto iniciatorė Jovita Jarutienė (UAB „Ryšiai su visuomene”) ir prabangią vietą bei vaišes renginio svečiams suteikęs Julijus Gurevičius („Esperanza Resort & Spa“). 

BNI® dėka suburta komanda per rekordiškai trumpą laiką pasirūpino viskuo – nuo renginio idėjos, šiuolaikinių meno kūrinių aukcionui paieškos, Prezidento šeimos įsteigtos dovanos, svečių kvietimo, vakaro programos iki menkiausių detalių puošiant gėlių kompozicijomis renginio vietą, kad renginys būtų tobulas.  

Renginio dalyviai nustebo išgirdę, kad kasdien į „Jaunimo liniją“ skambina vidutiniškai 140 jaunuolių, kurie susiduria su emociniais sunkumais ir net galvoja apie savižudybę. Apie 350 savanorių visoje Lietuvoje stengiasi jiems padėti: išklausyti ir suprasti. Tačiau „Jaunimo linijos“ savanoriai gali atsiliepti tik į 72 proc.skambučių. 

Siekiant padėti prasmingai „Jaunimo linijos“ veiklai buvo inicijuotas šis didžiulės sėkmės ir pačių geriausių atgarsių susilaukęs projektas – labdaros aukcionas. 

Verslininkai suprato „Jaunimo linijos“ misijos svarbą ir buvo dosnūs – meno kūrinių bei žymių žmonių įsteigtų prizų vertė aukcione kilo nuo kelių iki dvidešimt kartų! Visi lūkesčiai buvo viršyti kelis kartus! Parama, gauta labdaros aukciono metu, skirta „Jaunimo linijos“ veiklai.

Šis „Dream team“ įgyvendintas projektas – tai puikus pavyzdys, kaip BNI® organizacijoje gali gimti socialiai atsakingų iniciatyvių, nukreiptų į tai, kaip Lietuvoje vystoma verslo ir socialinių organizacijų sinergija. Givers gain®!