BNI® ne tik padeda tobulėti ir įveikti baimes, bet suteikia galimybių tapti matomu!

 

Albertas Kazlauskas, UAB „Greiti Lt“ atstovas, BNI® Bokštas narys, ne tik siūlantis idėjas, bet jas ir įgyvendinantis. Per metus laiko Albertui pavyko įveikti savo didžiausią baimę - viešojo kalbėjimo baimę!

Prie BNI bendruomenės Albertas prisijungė iš karto po pirmojo apsilankymo BNI Bokštas skyriuje, nes Givers Gain® ir vieno verslo kategorijos idėjos jam labai patiko ir tik paskatino pateikti reikalingus dokumentus. O tapęs nariu ir po kelių mėnesių apsilankęs +2 metų strategijos mokymuose įgavo dar daugiau motyvacijos veikti ir dabar tikisi, kad patarimus išnaudojo ir yra matomas.

Šiuo metu Albertas yra ne tik BNI Bokšto prezidentas, bet ir BNI Tauras skyriaus ambasadorius. Paklaustas, ką pavyko pasiekti per metus laiko, atsakė, kad „Reikėtų labiau klausti - o ko nepavyko“. Tapus BNI nariu jo versle užsakymai žymiai padidėjo ir net 40% gaunamų pajamų susigeneruoja BNI narių dėka.

„BNI yra įrankis. Narys pats turi norėti ir išmokti pasinaudoti jo teikiamomis galimybėmis. Aš supratau, kaip tai veikia ir puikiai tuo naudojuosi.“

Labiausiai džiugina nario įsitraukimas ir noras pagerinti skyrių veiklą. Būnant IT koordinatoriumi ir BNI Kėdainis ambasadoriumi Albertas pastebėjo, kad tam tikri procesai užtrunka nemažą laiko dalį. Tad išanalizavęs procesus, verslininkas sukūrė įrankį – programėlę – skyriams, kurios dėka dabar kur kas lengviau galima stebėti skyriaus veiklos rezultatus.

„Labiausiai veža žmonės ir bendravimas.“

Verslininkas patobulėjo ir asmeninių savybių srityje: „Įgijau tas savybes, kuriose mačiau trūkumą ir kurias norėjau išlaisvinti“. Pirmosios viešojo kalbėjimo minutės jam buvo tikras iššūkis - drebėjo ne tik balsas, bet ir viskas kūnas. Šiandieną situaciją visiškai pasikeitė - dabar jis kalba laisvai ir netgi ves skyriaus susitikimus! Tad Albertas stengiasi išnaudoti visas galimas progas sudalyvauti įvairiuose mokymuose bei renginiuose, nes tokiu būdu įgauna daug žinių ir tobulėja profesinėje ir asmeninėje srityse!