BNI® rekomendacijos padėjo ne tik uždirbti, bet ir sutaupyti

564 000 €

Marijus Braška – UAB, RENTAU įkūrėjas ir vadovas, kurį į BNI Nevėžis skyrių atvedė naujų galimybių ir pažinčių paieška. Per dvejus narystės metus verslininkui pavyko sugeneruoti net 564.000 EUR, o rekomendacijų pagalba buvo sutaupyta dar 218.000 EUR.

,,Mūsų klubas draugiškiausias Lietuvoje! Visi nuoširdžiai stengiasi vienas kitam padėti. BNI Nevėžyje labiausiai man patinka žmonės ir šilti santykiai, o tada, žinoma, ir nauda verslui.”

Pašnekovas pabrėžia, kad BNI® padėjo surasti patikimų partnerių, o tai nekilnojamo turto verslo vystytojui yra labai svarbu: “Partnerių dėka pavyko pritraukti 6 naujus klientus - gali atrodyti nedaug, tačiau prekiaujant NT rinkoje, gaunama didelė suma. Pavyzdžiui, didžausias sugeneruotas užsakymas vertas 95.000 EUR, kuris buvo gautas klubo nariui rekomendavus RENTAU parduodamą butą savo giminaičiui”.

M. Braška teigia, kad labiausiai prie jo BNI® sėkmės prisidėjo mokymai, dalijimasis patirtimi, individualūs susitikimai bei darbas bendradarbiavimo komandoje.

,,BNI® patobulėjau visapusiškai - tiek asmeniškai, tiek kaip vadovas. Susiradau naujų draugų, kolegų, tapo lengviau bendrauti tiek viešai, tiek individualiai. Taip pat pagerinau pardavimų strategijas, sužinojau daug naudingos informacijos, kurią pritaikiau savo versle.”