BNI® sėkmė – tavo veiksmų rezultatas

1 500 000 €

ES paramos konsultacijų įmonės ES-PRO direktorė Goda Auškalnytė – Lungienė dalinasi BNI® pasiektais rezultatais – narystės BNI® dėka pavyko pritraukti apie 30 naujų klientų, pasirašiusių sutarčių už daugiau nei 857 000 eurų.

Šių rezultatų pavyko pasiekti ne be pastangų – įmonės vadovei prisijungus prie pirmojo BNI® skyriaus Lietuvoje buvo nuspręsta į skyrius nusiųsti ir daugiau ES-PRO atstovų. Taip ši ES paramos konsultacijų įmonė tapo daugiausiai BNI atstovų turinčia įmone Lietuvoje.

„BNI® sėkmė – tai tavo veiksmų rezultatas“, - pabrėžia Goda. „Narystė BNI® privertė pakeisti verslo veikimo modelį ir pardavimų strategiją. Dabar BNI® – pagrindinis naujų klientų šaltinis.“ Kaip teigia įmonės vadovė, kiekvienam naujam ar jau senbūviui nariui svarbu suvokti, kad BNI® – tai nėra papildoma ar „užklasinė“ veikla.

„BNI® – tai pardavimų strategija, tai įmonės veikimo modelis, dėl kurio, kaip ir dėl bet kurio kito, reikia dirbti norint pasiekti užsibrėžtų rezultatų“, - akcentuoja Goda.

Tačiau BNI® dalinamasi ne vien tik rekomendacijomis ir užsakymais. „BNI® – tai nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas tiek asmenine, tiek profesine prasmėmis. O galimybė turėti daugiau nei 100 patikimų verslo partnerių komandą – tai kiekvieno verslininko svajonė.“