BNI® skatina verslus dirbti taip, kaip visi to tikisi

540 000 €

Mindaugas Juodaitis, interneto rinkodaros ir projektų vystymo įmonės „WEB Partners“ vadovas ir BNI Žalgiris verslo klubo prezidentas BNI® rekomendacijų dėka pasiekė daugiau nei 540 000 eurų finansinės naudos.

Pasiekta finansinė grąža daugiausiai nulemta pastovaus darbo kuriant pasitikėjimą ir tokiu būdu generuojant patikimas rekomendacijas. Kaip teigia pats verslininkas, jam ir jo komandai dažnai tenka konsultuoti įmonių vadovus, savininkus, tad pastebėta, jog pasitikėjimas lemia greitesnį ir produktyvesnį rezultatą. Būtent todėl Mindaugas ypatingai vertina per rekomendacijas atėjusius klientus – sukurto pasitikėjimo ir rekomendacijų dėka tokie klientai greičiau pereina iš žvalgybos etapo į bendradarbiavimą.

Finansine nauda besidžiaugiantis BNI Žalgiris klubo prezidentas pastebi, kad BNI® atrenka arba paskatina dirbti verslus taip, kaip visi to tikisi: klientai nori patikimų paslaugų, verslai nori patikimo partnerio, o partneriai – pozityvaus bendradarbiavimo. Būtent dėl to itin svarbu dirbti su patikimais žmonėmis, kad visos pusės – tiek klientai, tiek verslai ir jų partneriai – būtų patenkinti:

Čia sutinku pozityvius, besidalinti pasiruošusius ir patikimus žmones. Su tokiais vienas malonumas būti verslo klube ir auginti vienas kito verslus.