BNI® tapo smūginio augimo platforma atrastų partnerysčių dėka

 

Lina Šleinotaitė – Budrienė, „Ekokonsultacijos”, „Forvardas”, „Avenew” bendrakūrėja bei Lina Armaitytė, „VRS Advisory”, Verslo vystymo direktorė prie BNI® Amber prisijungė vienos pirmųjų: „narėmis esame jau po penkerius metus ir toliau planuojame ilgalaikę narystę, nes rekomendacijos, ilgalaikė partnerystė ir reputacija yra ateities verslo valiuta, BNI® teikia konkrečius įrankius kaip tai kurti ir puoselėti.”

Pasak L. Armaitytės, jų sėkmės istorija yra ne tik gautos rekomendacijos, bet ir BNI® užsimezgusios partnerystės. „BNI® Amber skyriuje atradome Liną Šleinotaitę-Budrienę, aplinkosaugos tyrimų įmonės „Ekokonsultacijos” vadovę, kuri yra vizionierė ir nenuilstamai dirba tam, kad formuotų Lietuvoje naują modernų požiūrį tiek į aplinkosaugą, tiek į švietimą, tiek į pačias organizacijas, verslo veikimą. Viskas vystėsi žaibiškai. Linos iniciatyva įsitraukėme į aukščiausio lygio rinkos žaidėjų problemų sprendimą, sujungus jėgas padarėme įspūdingų proveržių, kaip pvz., vienam žaidėjui išsprendėme 14 m. senumo problemą, kuri grėsė negrįžtamomis pasekmėmis.”

L. Šleinotaitė – Budrienė taip pat džiaugiasi, jog „BNI® narystė atsipirko dešimtis kartų. Atrasta keliolika partnerysčių tapusių naujais verslais ir iniciatyvomis. Viena rimčiausių - su „VRS Advisory” komanda, kurios dėka buvo peržiūrėti esami verslai, išvystyta alternatyvi vidurinė mokykla, gimė nauji produktai ir paslaugos, buvo pritraukti nauji klientai.”

Verslininkė teigia, jog “BNI® pasaulinė platforma – efektyviausias iki šiol išbandytų būdų užkariauti užsienio rinkas, rasti tinkamų patikimų partnerių”.

„BNI® Amber nuo seno garsėja tuo, kad yra pats šilčiausias skyrius BNI®, ir tai vis dar išlieka didžiausia mūsų stiprybė. Mes ne tik dalinamės rekomendacijomis ir auginame verslus, bet tobulėjame tiek asmenine, tiek profesine prasme. Kaskart žavinga stebėti prisijungiančius naujus narius ir jų staigų progresą. Tai – kiekvieno skyriaus nario įsitraukimo rezultatas.” – teigia L. Armaitytė.

Verslininkės džiaugiasi bendro darbo rezultatais:

„BNI® dėka užsimezgus partnerystėms ir sukūrus unikalius produktus, atradome galimybę spręsti aukščiausio lygio problemas pasaulinėms kompanijoms, kurios kitaip mums būtų nepasiekiamos arba pasiekiamos tik su ypatingai didelėmis pastangomis.”