BNI® vertės pinigais neišmatuosi

170 000 €

Vilma Ramanauskaitę, ILAW advokatų kontoros partnerę ir advokatę, prisijungti prie BNI® Lietuva organizacijos paskatino vidinis jausmas, jog jos vertybės sutampa su BNI®. Per ketverius metus BNI® Amber skyriuje Vilmai pavyko sugeneruoti daugiau nei 170 tūkst. eurų pajamų iš BNI® rekomendacijų. Pasak V. Ramanauskaitės, labiausiai prie jos finansinės sėkmės prisidėjo BNI® individualūs susitikimai, “nes būdamas vienas su vienu čia ir dabar gali iš karto padėti ar bent jau konkrečiai įsipareigoti dėl rekomendacijos ateičiai.”

Kalbėdama apie asmeninę naudą, advokatė teigia, “BNI® yra puikiausias įrankis tiek komandos, tiek asmeniniam augimui” ir priduria, jog išplėstas kontaktų ratas, partneriai, klientai, tiekėjai labiausiai padėjo vystyti verslą:

„Kartais sulaukiu savo klientų arba draugų skambučio „tu viską žinai, gal gali parekomenduoti man ką nors“. Visi jau įprato, kad turiu daug patikimų partnerių. Tokios vertės pinigais negali išmatuoti.” 

V. Ramanauskaitė yra pirmojo BNI® skyriaus – BNI® Amber – narė, apie kurį advokatė atsiliepia labai šiltai: “Man BNI® Amber visada yra elitinis skyrius, nes nariai siekia kokybiškų ir patikimų santykių. Nors keičiasi veidai, bet išlieka bendra filosofija.” Per ateinančius metus, Vilmos tikslas yra gauti 40 000 EUR pajamų BNI® rekomendacijų dėka.