Buvimas viename BNI verslo žmonių rate atneša ne tik naujus kontaktus, bendrus projektus, bet ir šiltą ir artimą bendravimą!

900 000 €

Zigmantas Jaunius, AB “Lietuvos draudimas” atstovas, ilgalaikis BNI Memel narys, prisijungęs prie skyriaus prieš beveik ketverius metus. Paskatintas įmonės vadovo, Zigmantas užsitikrino savo vietą BNI organizacijoje, ne tik apsilankydamas skyriuje, bet ir rašydamas motyvacinius laiškus. Nariui pavyko ir dabar labai džiaugiasi prisijungęs prie BNI bendruomenės, o kaip jis sako: „nematau dienos, kada pats išeisiu iš BNI“.

Prisijungus prie BNI, nariui atsirado daugiau papildomos veiklos, nes jis imdavosi pareigų skyriaus  lyderystės komandoje, kurios tik dar labiau padėjo sustiprinti asmenines savybes ir tapti labiau matomu. „Tuo metu stengiesi padaryti viską kuo geriau, pabendrauti ir padėti kitiems, todėl pavyko atrasti daug daugiau galimybių“. Verslininkui labai padėjo ir BNI mokymai, įnešę naujų žinių, kurios labai padeda ir yra pritaikomos darbe.

Narys pasakoja, jog turi ne vieną sėkmės istoriją, kurios tikriausiai nebūtų įvykusios be BNI narių pagalbos. Pirmiausia narys klube užmezgė kontaktą su buvusiu skyriaus nariu Modestu Tamučiu, UAB „Lantelis“ atstovu, kuriam draudimo sritis nebuvo labai artimi ir mėgstama. Tačiau daugiau pabendravę suprato, kad gali vienas kitu pasitikėti. Nuo to karto jie dirba kartu, plečia ir augina verslą, kas sukuria dar stipresnį patikimumo jausmą. „Daug kas sako, jog mažas verslas turi mažai galimybių, tačiau klube generuojamos rekomendacijos padeda išplėtoti verslą, svarbu to norėti, būti motyvuotam ir įsitraukusiam“. „Dar kita ypatinga istorija gimė BNI klubo narės Loretos Rupeikienės dėka, kuri padėjo susisiekti su itin svarbiu ir ieškomu klientu. Dėl pasidalinto šilto kontakto užsimezgęs bendradarbiavimas su įmone vyksta iki šiol. Pasiektas įspūdingas rezultatas: per dvejus metus sugeneruota apie 600 000 eurų tūkst. eurų pajamų“. Nariui pavyko išplėtoti verslą ir užtikrinti naujų kontaktų ir rekomendacijų kiekį, kuris įmonei atnešė ir finansinės naudos. „Tai yra labai naudinga ir padeda, nes ir aš pats papildomai mokausi ir kuriu pridėtinę vertę, surasdamas daugiau pažįstamų, parodydamas draudimo vertę įmonėms ir, žinoma, stengdamasis išlaikyti gerą įmonės vardą“. Kaip Zigmantas sako, reikia duoti ir gauti, o tuo vadovaujantis jam per trejus metus bendrai pavyko sugeneruoti daugiau nei 900 000 tūkst. eurų pajamų! „Aš savo pirmaisiais narystės metais tik daviau visiems rekomendacijas, antraisiais metais ir daviau ir gavau, o trečiaisiais metais gaunu labai daug rekomendacijų, todėl nuolat reikia padėkoti BNI klubo nariams, svečiams ir klientams“!

„Tikriausiai tai su niekuo nepalyginama nauda, kuri gaunama būnant BNI nariu. Matomumas yra didelis, o tai padeda bendraujant ir ieškant kontaktų. Tačiau svarbiausia – reikia būti nusiteikusiam ir motyvuotam padėti sau ir kitiems.“

Narys labai džiaugiasi būdamas BNI Memel skyriaus dalimi, nes nariai šiltai tarpusavyje bendrauja ir vyrauja gera vidinė harmonija. O paklaustas apie BNI privalumus, kurie jam labiausiai padeda ir atneša naudos, narys atsakė, kad „tikriausiai svarbiausia yra ta betarpiška galimybė bendrauti su verslais ir būti tame pačiame verslo žmonių rate. Iki tol aš neturėjau tiek daug artimų žmonių versle, o dabar su visais galiu pabendrauti, nes jaučiamės kaip viena šeima. Iš jų galima labai daug ko išmokti, nes ateina skirtingų sričių verslininkai, kurie pasidalina savo gerosiomis praktikomis ir duoda patarimų. Taip pat svarbi galimybė mokytis, tobulėti ir vis dalyvauti susitikimuose, kuriuose pasidalijama puikiais pavyzdžiais ir pavyksta atrasti bendravimą su kitų skyrių nariais, kurie tik dar labiau paskatina norą veikti ir mokytis.“