Čia atradau sėkmės verslininko modelį

 

Deividas Mikaliūnas, ilgametis BNI® Nemunas skyriaus narys, dalinasi savo sėkmės BNI® istorija – čia jis atrado sėkmės verslininko modelį, pakeitė verslo kryptį ir tapo kur kas laimingesnis.

„Turėjau daugybę verslininkų pavyzdžių - sėkmingų ir nesėkmingų. Vieni darė labai daug ir tuo pačiu - nieko, kiti darė nedaug, bet užtikrintai ir pasitikinčiai. Turėjęs galimybę pamatyti įvairių verslininkų ir susidaryti savo sėkmės verslininko modelį aš pasiėmiau tai, kas man imponuoja ir daro mane laimingą. 

Pagrindinė mano sėkmės istorija – pakeičiau savo verslo kryptį. Į BNI® atėjęs dirbau paslaugų sektoriuje, o šiai dienai – prekybos srityje. Tai, kas galvojau yra mano pagrindinis verslas, tai ką aš darau, kuo aš mėgaujuosi, metų pusantrų laikotarpyje kardinaliai pasikeitė – išsigryninau, pamačiau savo vertę, kur aš galiu būti naudingesnis tiek fiziniam asmenims, tiek verslo sektoriui.

Dėl to šiandien esu kur kas laimingesnis, turiu didelį ratą naudingų ir protingų žmonių aplink save. Ir aš, tikiuosi, galiu būti kažkam naudingas ir reikalingas, nes tai yra geriausias jausmas – kai kažką gali duoti, o ne tik gauti.“ 

Paklausus, kas gi yra sėkmingas verslininkas, Deividas atsako:

„Sėkmingą verslininką supa maksimaliai didelė tvarka, pasitikėjimas, laimė, finansiniai rezultatai. Tokius žmones matau BNI® Nemunas klube - tai teigiamų, pozityvių žmonių, kurie nenori stovėti, o turi didelių siekių judėti į priekį, koncentracija vienoje vietoje. Čia ir yra pagrindinė BNI® vertė – tai puiki terpė augti. Jei žmogus nori tobulėti, jis čia atras, į ką lygiuotis; jei nori matyti naujų galimybių - jos nuolatos čia tvyro. Tai puiki terpė kūrybai ir augimui.”