Čia yra mano vieta – užteko tik vieno BNI® susitikimo suprasti, kokia stipri yra BNI bendruomenė!

25% pajamų

Nerijus Murauskas, UAB „M Capital“ atstovas ir BNI Vanagas narys nuo pat skyriaus atidarymo pradžios. Jis tvirtai žinojo, kad BNI organizacija yra ta vieta, kurioje jis pasieks daug daugiau, tad nenuostabu, jog BNI narių rekomendacijų dėka sugeneruotos pajamos sudarė net 25% visų jo metinių pajamų!

Nuolat besišypsantis Nerijus Murauskas pasakoja, kad užteko tik vieno karto apsilankyti BNI skyriaus pusryčiuose ir jis iš karto suprato, kokia organizacijos misija ir kad būtinai nori prie jos prisijungti. Jo atkaklumas neleido nuleisti rankų net tada, kai visuose Lietuvos BNI skyriuose jo verslo vieta buvo užimta.

Taikydamas pagrindinius BNI susitikimų principus savo asmeninėje veikloje, jis sutiko asmenį, kuris vėliau pakvietė jį prisijungti prie BNI Vanagas skyriaus. Kaip jis pats teigia: „Pirmieji narystės metai pakėlė mano klientų kartelę. Dirbant mažiau pradėjau uždirbti daugiau. Pagerėjo klientų kokybė, nes pasiekiau tikslingesnius, pelningesnius klientus.“

„BNI man davė supratimą, kaip toliau plėsti savo verslą, davė daug pamokų, kaip asmeniui bei kaip verslo savininkui.“

Narys džiaugiasi, kad yra BNI bendruomenės dalis, kurios dėka jis pasiekė aukštumų ne tik versle, bet ir patobulėjo asmeniškai: „Išmokau pozicionuoti savo verslą, profesionaliai užmegzti verslo kontaktus, išmokau geriau komunikuoti“.