Dalijimasis - žingsnis sėkmės link!

340 000 €

Tomas Šmita, įmonės UAB „Heavy cranes“ direktorius ir BNI Herkus narys. Nepaisant to, kad praėjo tik pusė metų nuo skyriaus atidarymo pradžios, narys džiaugiasi ne tik gaunama nauda, bet galimybe susipažinti su BNI bendruomene. Kaip jis sako: „supratau, kad buvo priimtas teisingas sprendimas“.

Verslininkas paklaustas apie įvykusius pokyčius, pasakojo, „kad atsirado galimybė lengviau susirasti kontaktus, būti rekomenduotam ir rekomenduoti kažką kitą. Reikia būti mentoriais, iš kurių kiti nariai galėtų mokytis, o svarbiausia reikia dalintis.“ Tomas sėkmingai mezga naujus ryšius ir kaip sakė, jam labai padeda užimama bendradarbiavimo komandų koordinatoriaus pozicija skyriuje. „Užteko vieno individualaus susitikimo ir naudą gavau ne tik aš, bet ir mano pašnekovas. Susiderinome naują projektą ir užmezgėme verslo santykius, dėl kurių mano technika buvo įdarbinta Švedijoje, o kita atstovaujama įmonė gavo nuolatinius darbuotojus visam projektui. O su dar vienu skyriaus nariu vykdome darbus Olandijoje ir kuriame naujas veiklas ir projektus.“ Tokiu būtų atsiranda tęstinumas ir bendradarbiavimas, kuris leidžia palaikyti stipresnius santykius. Taip nariui per pusę metų pavyko sugeneruoti daugiau nei 340 000 tūkst. eurų papildomų pajamų.

„BNI organizacija man parodė, kad dalijimasis yra svarbus žingsnis sėkmės link.“

Prisijungus atrandama nauda verslui ir pačiam asmeniui. Kaip narys teigia: „esu patenkintas gaunama verte, nes BNI yra labai gera duomenų bazė. Ji leidžia mums pasinaudoti esamais kontaktais, šilčiau bendrauti su potencialiais partneriais ir klientais. BNI bendruomenė yra atsakinga, nes mane supantys verslininkai puikiai išmano savo sferą ir tai leidžia juos rekomenduoti kitiems.“ Čia gimsta ne tik nauji projektai, bet ir įgyvendinamos svajonės. Narys prasitarė, kad jo svajonė buvo surasti bendramintį ir išmokti jėgos aitvarų sporto. Ir jis rado BNI narį, kuriuo šiuo sportu užsiima profesionaliai. O tai leis ne tik kartu įgyvendinti projektus, bet ir svajonę paversti realybe.