Daugiau nei 3 metai BNI® narys. Vis dar nežinau BNI® galimybių ribos.

960 000 €

Kelionių agentūros „West Express“ atstovas Marius Lauraitis per daugiau nei tris narystės metus skaičiuoja pasiektą daugiau nei 960 000 eurų apyvartą, kuri sugeneruota iš BNI® Santaka ir kitų BNI® skyrių narių išorinių ir vidinių rekomendacijų.

Įmonės atstovas, pasakodamas savo BNI® sėkmės istoriją, atskleidžia, jog nuo starto 2016 m. sausio  mėn. iki šių metų BNI® dėka pritraukia vis daugiau naujų korporatyvinių klientų. Marius teigia: „Išoriniai, o ne vidiniai BNI® užsakymai apima didesnę dalį sugeneruojamos vertės. Taip pat labai noriu padėkoti kitų BNI® skyrių kolegoms, kurie sugeneravo didžiausią apyvartą per pastaruosius metus. Rekomendacijos iš kitų BNI® skyrių narių tapo dar vienu besitęsiančios sėkmės faktoriumi. Ir tikrai negaliu pamiršti BNI® Santaka Allumni narių, kurių senosios rekomendacijos virsta tęstiniais užsakymais ir stipriai papildo gaunamą apyvartą iš BNI®.“

„Noriu akcentuoti, kad būvimas BNI® nariu daugiau nei vienerius metus dar labiau pakelia pasitikėjimą ir tas lemia dar šiltesnių kontaktų pasidalinimą. Noriu padrąsinti ir kitus narius, kurie dvejodavo pratęsti narystę po pirmų metų. 

Faktas, kad 2 – 3 narystės metais pajuntama tikroji nauda, nes žinutė apie įmonę būna pasiekusi ne vien tik skyriaus narius, bet ir paplitusi kituose skyriuose. Tai atveria visai kitas galimybes. Esu įsitikinęs, kad BNI® nauda neturi ribų, mes tik turime patys išmokti teisingai naudotis tuo, ką duoda ši organizacija."

Skyriuje BNI® Santaka visi kartu siekiame bendrų skyriaus tikslų padedami vieni kitiems. Esu įsitikinęs, kad draugiškas bendravimas - vienas iš kertinių viso skyriaus sėkmės faktorių. Džiaugiuosi būdamas to dalimi!