Draugystė ir pažintis yra kažkas daugiau

80 000 €

Grantas Pažėra, turto valdymo įmonės „Revision LT“ savininkas ir direktorius, savo BNI® istoriją pradėjo daugiau nei prieš metus. Būdamas aktyviu skyriaus nariu ir puikiai perpratęs BNI® veikimo principą, verslininkas pabrėžia, jog BNI® suteikia ne tik finansinę naudą:

„Labai vertinu ir narių pastangas padėti ar patarti iš savo profesinės pusės. Čia jau jokiais pinigais nepamatuosi. Gauni konsultacijas iš savo srities profesionalo.“

Vertindamas finansinę naudą, Grantas pasakoja, jog BNI Žalgiris klubo narių pastangomis pavyko pritraukti 8 naujus klientus, atnešusius apie 80 000 eurų. „Mes esame paslaugų įmonė, tad užsakymo sumos nėra didelės“, - teigia verslininkas.

Visgi bene didžiausias narystės privalumas – asmeninis tobulėjimas ir galimybė užmegzti naudingas pažintis: „Išmokau ar net įpratau klausti: kuo aš galiu būti naudingas tau?“ Be to, įmonės „Revision LT“ atstovas pabrėžia, kad BNI® statistika ar sugeneruotų pajamų fiksavimas dar nėra viskas – „draugystė ir pažintis yra kažkas daugiau“.