Esame turtingi ne tiek kiek turime pinigų, o tiek kiek turime kontaktų

1 240 400 EUR

Ramūną Nėnių, UAB „AutoPRO LT“ bendraįkūrėją ir BNI Santaka direktorių, galime drąsiai vadinti tikru BNI ekspertu. Prieš 8,5 metų prie besiformuojančio Vilniaus skyriaus BNI Baltia prisijungęs ir pusmetį kiekvieną ketvirtadienį su kolega M. Daraškevičiumi iš Kauno į Vilnių važinėjęs Ramūnas nusprendė, jog Kaunui reikia savo skyriaus!

Surėmę pečius kolegos kreipėsi į BNI Lietuva nacionalinį direktorių N. Lungį su drąsia vizija – atidaryti pirmąjį Kaune BNI Lietuva skyrių ir gavę „žalią šviesą” ėmėsi darbo.

Formuojant skyrių paaiškėjo, jog norinčių prisijungti prie BNI bendruomenės Kaune yra labai daug, ir viename skyriuje visiems neužtenka „kėdžių”. Drąsi vizija tapo dar drąsesne ir lygiagrečiai buvo imtasi formuoti antrąjį skyrių. Taip po 4 mėnesių buvo atidarytas BNI Žalgiris, o po 9 mėn. – BNI Santaka, kurio direktoriumi R. Nėnius ir tapo: „Į BNI Santaką žiūriu kaip į verslą, kaip į įmonę, kur visa sėkmė priklauso nuo komandos, kurią tu suburi. Direktorius kaip orkestro dirigentas, o nariai – muzikantai, kurie patys puikiai žino savo kūrinį ir profesionaliai jį atlieka, kartas nuo karto užmesdami akį į dirigentą,“ – sako direktorius.

Turėdamas ilgametę patirtį, puikiai išmanydamas BNI konceptą ir sukaupęs nemažą socialinį kapitalą, Ramūnas matė ne vieną verslo galimybę ir nišą, kurią galėjo užpildyti „įdarbindamas“ BNI sistemą, tad kartu su buvusiu Vilniaus regiono direktoriumi Linu Tiškevičiumi prieš 2 metus įkūrė antrąjį savo verslą, naudotų automobilių pagal užsakymą įmonę „AutoPRO LT“, UAB. Bendraįkūrėjas sako, jog šis verslas ir buvo sukurtas BNI sistemai, tad nenuostabu, jog net 60% „AutoPRO LT“ klientų yra iš BNI rekomendacijų!
„Sėkmės istorijų buvo labai daug. Pradedant tuo, kad per 10 min. surandi ieškomą žmogų, konkrečioje įmonėje, iki asmeninio augimo, verslo tobulinimo ir sistemų sukūrimo. Taip pat džiaugiuosi galėdamas BNI skyriaus direktoriaus patirtį ir įgytas žinias pritaikyti savo versluose, dirbdamas su savo komandomis.“