Ilgai ieškotas tikslinis klientas – sėkmingai surandamas BNI narių dėka!

6o ooo €

Artūras Proskuriakovas, UAB „Transona“ (Ecotrip) įmonės vadovas ir skyriaus BNI Švyturys narys. Prisijungti prie BNI Lietuva organizacijos Artūras nutarė vos po vieno apsilankymo skyriuje, nes suprato, kad čia yra jo vieta. Nauji klientai ir puikus BNI instrumentas paskatino narį atnaujinti narystę iš karto keliems metams į priekį.

Kaip verslininkas sako: „Esminis įvykęs pokytis – pradėjau remtis taisykle: „Daryk tai, ką moki geriausiai“.  Tai man padėjo išsigryninti savo ir įmonės veiklą. Daug naudingų patarimų, išgirstų mokymų metu, pritaikiau savo versle, ir jie veikia!“.

Vos per vienerius BNI narystės metus ženkliai prasiplėtė nario socialinis kapitalas: užsimezgė naujos pažintys visuose Lietuvos miestuose, nors iki to kontaktai telkėsi tik Klaipėdos mieste. „Pinigai niekada nebuvo mano gyvenimo prioritetas - tai tik priemonė, leidžianti gyventi geriau. Todėl itin vertinu santykius, kurie gimė tapus BNI nariu“.

Kartu su BNI bendruomenės pagalba jam pavyko pasiekti savo tikslinį klientą, su kuriuo sėkmingai bendradarbiauja ir prognozuoja, kad jo dėka pajamos padidės net +10%. Šio kliento narys ieškojo ilgą laiką, kol kartą skyriaus susitikime apsilankęs svečias iš kito klubo pasidalijo šiuo kontaktu. „Susipažinimas su kitų skyriaus nariais yra labai naudingas, nes taip galima kelti savo žinomumą ir susirasti dar daugiau naujų draugų.“

Verslininkas BNI narių dėka ne tik skaičiuoja 60 000 tūkst. eurų padidėjusias pajamas, bet ir džiaugiasi, kad savo įmonės pardavimus pakėlė į naują lygį. „Dabar aš surandu klientus ir šiltus kontaktus, o vadybininkai tik atlieka suderinimo klausimus, kas padeda užtikrinti kokybiškus užsakymus. Tikiu, kad šie santykiai atneš dar didesnį žinomumą ir pelną ateityje.