Ilgalaikė partnerystė, generuojanti 70% rekomendacijų konversiją

81 000 €

„Nuo narystės pradžios virš 580 rekomendacijų, kurių daugiau kaip 70% virto užsakymais, sugeneravusiais 81 000 eur papildomų pajamų”, - taip savo veiklos rezultatus apibūdina Redas Vaitkevičius, UAB “Redo” įmonės direktorius, BNI® narys jau – trejus metus. 

Šių rezultatų sėkmės formulė - pažintis ir vėliau ilgalaikis bendradarbiavimas su įmone UAB „Baltic Printing House“, tapusia geriausia Redo įmonės kliente. 

„Su UAB „Baltic Printing House“ pradėjome dirbti tik tapę BNI® nariais, t.y. nuo 2016 m. Per 3 draugystės metus kas mėnesį sulaukiame užsakymų, o visų užsakymų vertė jau siekia beveik 8000 eur, o pridėjus jų išorines rekomendacijas, užsakymai viršytų ir 17000 eur.” 

Į klausimą, kaip verslininkui pavyksta konvertuoti gaunamas rekomendacijas į realius užsakymus, Redas atsako:

„Net 70% BNI® kolegų rekomendacijų virto pelningais užsakymais, nes labai atsakingai žiūrime į savo darbą, esame lankstūs ir konkurencingi, o mūsų pasiūlymai padeda įmonėms sumažinti biuro išlaidas.”

Tačiau generuojamos rekomendacijos ir iš jų virstantys verslo užsakymai nėra vienintelė BNI® suteikta nauda – Redas įvardina, jog būdamas BNI® nariu įgijo daugiau pasitikėjimo plečiant verslą. Be to, verslininkas stipriai išaugino patikimų partnerių ratą. O tai – vienas iš pagrindinių BNI® narystės privalumų!