Ilgalaikė partnerystė, generuojanti 70% rekomendacijų konversiją

276 000 €

UAB „REDO“ – spausdintuvų priežiūros ekspertai, rinkoje skaičiuojantys jau 18-tus metus. Įmonė specializuojasi biuro technikos priežiūra, remontu ir kasečių spausdintuvams tiekimu.

„Nuo narystės pradžios gavome virš 1 500 rekomendacijų, daugiau nei 70% jų - virto užsakymais, sugeneravusiais 276 000 EUR papildomų pajamų”, - taip savo veiklos rezultatus apibūdina Redas Vaitkevičius, UAB „REDO” įmonės direktorius, BNI Neringa narys jau 8-eri metai. 

Šių rezultatų sėkmės formulė – BNI kolegų dėka užsimezgusios pažintys su 420 įmonių ir organizacijų atstovais, kurių dauguma tapo nuolatiniais įmonės klientais.

Į klausimą, kaip verslininkui pavyksta konvertuoti gaunamas rekomendacijas į realius užsakymus, Redas atsako:

„Net 70% BNI kolegų rekomendacijų virto pelningais užsakymais, nes labai atsakingai žiūrime į savo darbą, esame lankstūs ir konkurencingi, o mūsų pasiūlymai padeda įmonėms sumažinti biuro išlaidas.”

Tačiau generuojamos rekomendacijos ir iš jų virstantys verslo užsakymai nėra vienintelė BNI teikiama nauda – Redas įvardina, jog būdamas BNI nariu įgijo daugiau pasitikėjimo plečiant verslą. Be to, verslininkas stipriai išaugino patikimų partnerių ratą. O tai, anot jo, vienas iš pagrindinių BNI narystės privalumų!