„Jei esi verslus – BNI tikrai tau!“

330 000 €

Mantas Sinkevičius, UAB „ALBRUVA“ atstovas ir skyriaus BNI Ąžuolas narys. Būdamas versliu žmogumi jis suprato, kad BNI – puiki organizacija verslo plėtrai. Jau antrame BNI susitikime Mantas apsisprendė prisijungti prie skyriaus ir dabar džiaugiasi atradęs naujas galimybes, tokias kaip: „savęs realizavimas, mokymasis nuotoliniu būdu, asmeninis auginimas ir ryšių plėtra“.

Verslininkas sako, kad „jei turi užrašų knygutę ir prie BNI bendruomenės jungiesi, ieškodamas naujų verslų, reikia jais ir naudotis. Aš savo užrašų knygutėje turėjau 1000 kontaktų, o tapęs BNI nariu, šiandien jų skaičiuoju 4000. Prisijungdamas turėjau tikslą ieškoti, kas mano atstovaujamoje įmonėje galėtų pagreitinti gamybos ir pristatymo procesus. Kad to pasiektume, įdėjome daug įdirbio, todėl dabar sulaukiame tik tikslinių užklausų. Suradome ne tik verslo partnerius, su kuriais tęsiame bendradarbiavimą, bet ir gavome pagalbą, kuri padėjo sumažinti transporto išlaidas ir atlikti labai greitus pristatymus.“ Augant verslui, pradėjo generuotis narių padėkos, ir taip per pusantrų narystės metų įmonė gavo daugiau nei 330 000 tūkst. eurų papildomų pajamų.

„Jei anksčiau reikėjo būti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, tai dabar reikia naudotis visomis suteikiamomis BNI galimybėmis.“

Kai užsimezga tarpusavio ryšiai, gimsta projektai ir idėjos. „Su kitais skyrių nariais planuojame įvairias plėtras, vykdome naujas veiklas ir svarbiausia -  nematome jokių konkurentų. Mes ieškome bendros sinergijos, o konkurentai mums yra partneriai.“ Mantas pasakoja, kad viena įdomesnių istorijų, įgyvendinant projektą, gimė dėka BNI narių. „Startavome su nauju projektu ir per dvi savaites atidarėme naują odontologijos kliniką. Buvo atliktas ir montavimas ir gamyba.“ O įvestas karantinas jiems atvėrė daug daugiau naujų galimybių. „Dėka BNI narių 2020 metais mes įrengėme net 12 restoranų. Labai padėjo rekomendacijos, kontaktai ir didelis pažinčių ratas.“ Taip verslas plečiasi, auga žinomumas ne tik atliktais darbais, bet ir suteikta pagalba vienas kitam.