Kiekviena BNI rolė praturtino mano asmenybę, užaugino pasitikėjimą manimi ir mano verslu

1.4 mln. EUR

 

Rolandas Gajauskas BNI Lietuva bendruomenei puikiai žinomas kaip BNI Neringa narys, viceprezidentas, prezidentas, direktorius konsultantas, senior direktorius ir sėkmingas verslininkas, geriau negu bet kas kitas gali papasakoti apie patirtį BNI organizacijoje ir jos suteikiamas augimo galimybes.

Narystės pradžia

Rolandas prie BNI Lietuva prisijungė prieš 7-erius metus. Tuo metu jo įmonė UAB „Langų parkas“, gaminanti sudėtingas statybų konstrukcijas iš stiklo ir aliuminio, sėkmingai augo. Kaip pats sako, tuo metu apie BNI nežinodamas nieko, į pirmąjį klubo susitikimą atėjo kaip svečias, turėdamas tikslą parduoti savo paslaugas: „Per pirmąjį susitikimą „standartiniu požiūriu“ bandžiau įžiūrėti, kam čia ir dabar galėčiau parduoti savo paslaugas. Po antro susitikimo supratau, kaip BNI sistema veikia iš tikrųjų ir kad mano tiksliniai klientai yra ne klubo nariai, o jų turimi kontaktai.“ Rolandas sako mėgstantis atsakingai įsigilinti į visas taisykles, todėl prisijungęs prie organizacijos ėmė analizuoti BNI sistemą, mokytis ir greitai ją perprato. O kuo daugiau sužinojo, tuo labiau suprato, kad jis pats yra visiškas „Givers Gain®“ žmogus.

Asmeninis ir verslo augimas

Po kelių narystės mėnesių Rolandas buvo išrinktas klubo viceprezidentu: „Šioje rolėje gauni labai daug matomumo, atsakomybių. Padedi nariams išnaudoti visą BNI potencialą, o tam turi išklausyti specialius BNI lyderystės mokymus ir gilintis į pačią BNI sistemą. Tai vienareikšmiškai praturtinanti patirtis.“

Neilgai trukus, keičiantis lyderystės komandų* kadencijai, Rolandas buvo išrinktas klubo prezidentu, ir šiuos metus vadina vertingiausiu BNI periodu: „Prezidentavimo laikotarpis davė labai daug viešojo kalbėjimo pamokų. Tuo metu tu esi klubo vedlys ir veidas. Nuo tavęs priklauso, ar klubo susitikimas praeis gerai, ar žmonės „užsikrės“ gera nuotaika, ar susitikimo struktūra bus įdomi, vertinga ir ar žmonės norės čia sugrįžti ir matys vertę.“ Rolandas sako, kad vesdamas klubą į priekį jis užmezgė stiprius santykius su klubo nariais, pelnė jų ir kitų BNI lyderių pasitikėjimą, o visa tai lėmė natūralų rekomendacijų srautą, kurios jo verslui sugeneravo 1.4 mln. EUR papildomų pajamų.

Rolandas pasakoja, kad tapus prezidentu jis į šią rolę žiūrėjo labai atsakingai, tad nenuostabu, kad BNI Neringa rezultatai buvo geriausi vakarų Lietuvos regione. Rolandui buvo pasiūlyta tapti BNI Neringa direktoriumi konsultantu, o po 3 metų ir senior direktoriumi, atsakingu už visą vakarų Lietuvos regioną, kas įpareigojo Rolandą rūpintis ir kitais skyriais, BNI Švyturys bei BNI Memel: konsultuoti skyriaus prezidentus, sekti skyrių rezultatus, bei imtis veiksmų siekiant juos pagerinti.

Motyvacija

„Aš esu ekstravertas, man patinka rekomenduoti žmones, padėti, gilintis į problemas ir ieškoti būdų jas išspręsti, todėl BNI konceptas man labai patinka ir tinka, aš juo tikiu."

 

Lyderystės komanda* yra grupė narių, renkama vienai kadencijai (vieneriems metams), kurie skyriaus viduje turi tam tikras roles, tobulina savo lyderystės gebėjimus ir yra atsakingi už skyriaus valdymą ir organizavimą. Lyderystės komandos nariai dirba kartu siekdami vieno tikslo - padėti vieni kitiems pasiekti geriausių rezultatų savo versle.