Kosminiu greičiu į rinkos lyderius

70 000 €

 

Vitalij Sergučiov – „VS projektai“ UAB įmonės direktorius, naujai atsidariusio skyriaus BNI Rytas narys. Nors BNI bendruomenės nariu tapo visai neseniai - prieš mėnesį, jis jau turi, ką papasakoti, ir dalinasi savo įspūdžiais.

Kelionė

Pasak Vitalij, jo kelionė BNI prasidėjo prieš daugiau nei metus, kai Vilniaus regiono direktorius Vitalijus Bajus pakvietė jį į BNI Geležinis Vilkas susitikimą. „Mane sužavėjo atmosfera, energetika, žmonių įsitraukimas ir galimybė per kelių valandų trukmės susitikimą gauti didelį kiekį naudingų kontaktų, galimybė sėkmingiems verslininkams pristatyti savo verslą.”

Dalyvavimas BNI veikloje suteikia kosminį pagreitį verslui

Lemiamas apsisprendimas

Nors pirmas susitikimas padarė įspūdį, jauną verslininką baugino įsipareigojimas lankyti savaitinius klubo susitikimus, finansinė investicija. Vitalij dvejojo, ar prisijungimas prie klubo duos pakankamai grąžos. Paklausus kas nulėmė galutinį apsisprendimą prisijungti prie BNI, Vitalij su džiaugsmu prisimena: „po mėnesio nuo apsilankymo BNI Geležinis Vilkas, su manimi susisiekė architektas, kuris yra šio klubo narys, ir kreipėsi su rekomendacija metalo konstrukcijų gamybai vienam iš jo projektų. Galiausiai ši rekomendacija virto užsakymu. Netrukus ši istorija pasikartojo, BNI man generavo papildomas pajamas dar nesant nariu, tad supratau, kad sistema veikia. Todėl, atsiradus galimybei, praeitų metų rugsėjo mėnesį, prisijungiau prie tuo metu besikuriančio klubo BNI Rytas.”

 

Sėkmės istorija

Vitalij yra aktyvus narys, priklausantis BNI Rytas NT, statybos ir apdailos bendradarbiavimo komandai, aktyviai dalyvaujantis individualiuose (1-2-1) susitikimuose ir edukuojantis narius apie savo verslą. Kaip pats teigia: „Man pasisekė būti vienoje bendradarbiavimo komandoje kartu su kolega Gintaru Glodeniu, UAB „Inprojekta“, kuris vykdo statybos projektų valdymą. Sužinojęs apie mano vykdomą veiklą jis pasakė: Aš turiu tau daug darbų!. Jo rekomendacijos vėliau virto sėkmingais užsakymais, kurių vertė šiai dienai yra virš 30 000 EUR, kitą mėnesį ši suma padvigubės!“ Vitalij sako, kad prieš prisijungiant prie BNI, jis buvo „startuolis“, kuris veikė intuityviai ir bandė rasti vietą rinkoje, dabar jo įmonė ir komanda stabiliai auga, ko pasekoje atsirado tikslas tapti šalies lyderiu metalo konstrukcijų gamybos srityje: „Esu tikras, kad BNI yra puiki priemonė šiam tikslui pasiekti. Formulė labai paprasta: Noras tobulėti + pastangos + BNI = neabejotina sėkmė.

Dalyvavimas BNI padeda aiškiai suprasti ir išgryninti įmonės tikslus ir verslo plėtros kryptį

BNI vertė

Vitalij džiaugiasi, kad aktyvus dalyvavimas BNI veikloje lėmė sutrumpėjusį kelią iki tikslinio kliento ir kokybišką užsakymų didinimą per rekomendacijas. Tai leidžia sutelkti dėmesį ir resursus į didesnius projektus, neapsikrauti papildomais užsakymais siekiant didesnio pelno. Neskaitant finansinės grąžos, Vitalij pabrėžia socialinio kapitalo naudą, asmeninį tobulėjimą ir lyderio įgūdžių tobulinimą, kas ypač svarbu pradedančiam verslininkui.