Man BNI labai tinka!

245 395 EUR

Prisijungimas prie BNI

Jelena Elena Kirilina, prie Vilniaus verslo klubo BNI Geležinis vilkas prisijungė prieš 2 metus. Kaip pati sako, už prisijungimą prie BNI bendruomenės ji yra dėkinga savo įmonės UAB „DNR reklama“ vadovui, kuris patikėjo įmonės atstovavimą būtent jai: „Stengiuosi pasinaudoti visomis teikiamomis galimybėmis savo pačios asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui. BNI tinka visiems verslams, bet ne visiems žmonėms. Man BNI labai tinka!”

BNI nauda

Narė teigia, kad BNI padėjo suprasti kuo jų verslas išsiskiria iš konkurentų bei išsigryninti tikslinį klientą. Jelena Elena teigiamai vertina rinkodaros tarpskyrinės bendradarbiavimo komandos renginius ir sako, kad tai yra puiki terpė bendrauti, dalintis užsakymais ir operatyviau dirbti visoje Lietuvoje: „BNI pagalba mūsų verslas auga ir tobulėja. „Givers Gain“ - tikrai veikia. Labai gera auginti patikimo verslo reputaciją bei bendrauti su BNI nariais, kuriais pasitiki ir gali rekomenduoti.“

Sėkmės istorija

Jelenos Elenos „sėkmės istorija“ tai sėkmingas bendradarbiavimas su vienu iš statybų sektoriaus lyderių - UAB „Conresta“ atstovu, kuris i BNI Geležinis vilkas buvo pakviestas svečio teisėmis. Narė pasakoja, kad iš pradžių kontaktas nebuvo itin „karštas“ tačiau noras bendradarbiauti su rinkos lyderiais ir gebėjimas būti lankstiems, pelnė kliento pasitikėjimą ir lėmė pastovų naujų užsakymų srautą: „Labai vertinu visas prašytas ir gautas rekomendacijas. Mano tikslas - patenkintas klientas, kuris drąsiai mane rekomenduoja."

Skatinimo elementai

Jelena Elena sako, kad BNI bendruomenė suteikia vis daugiau naujų pažinčių bei naujų bendradarbiavimo galimybių. Ją supantys klubo nariai, atskaitingumas, suvokimas, kad norint pasiekti savo tikslus reikia dirbti ir tobulėti kartu – yra pagrindiniai elementai, kas narystę BNI daro puikia patirtimi ir neatsiejama verslo vystymo strategijos dalimi.