Narių bendradarbiavimas stiprina tarpusavio ryšius ir skatina verslo augimą!

 

Jurgita Gelgotienė, MB „Gelsis“ įkūrėja, smalsumo ir noro ieškoti vis naujų galimybių vedama, prisijungė prie BNI bendruomenės ir tapo skyriaus BNI Vanagas nare. Kaip pati moteris sakė: „mano verslas nėra didelis, todėl atėjusi į klubą užsibrėžiau tikslą – kartą per mėnesį apsilankyti kitame BNI skyriuje“. Verslininkei bendravimas yra itin svarbus, todėl ir BNI jai asocijuojasi su žmonėmis, nes čia gali susirasti vis daugiau pažįstamų iš skirtingų sričių.

Prisijungimas prie BNI organizacijos Jurgitai atnešė naujus kontaktus, atvėrė galimybes ir bendradarbiavimą su savo skyriaus komanda. Moteris nuo 2018 m. leidžia žurnalą „Mezgimas & mada“, siekdama sukurti vis geresnę jo versiją. O tai jai padėjo įgyvendinti BNI Vanagas skyriaus lyderystės komandos kolegos. Klubo narys, profesionalus mados fotografas, Gediminas Daškevičius tapo žurnalo fotografu. Kaip jis pats sako: „labai smagu, kad prisijungus prie skyriaus atsirado naujų projektų, į kuriuos įsitraukė net ne vienas narys. Man BNI padėjo pakeisti požiūrį į rekomendacijas. Ėmiau lengviau ir sklandžiau vystyti verslą ir gavau daug naudingų žinių, o tai itin padeda verslių žmonių rate“.

Taip pat prie žurnalo rengimo prisidėjo ir Dalia Kuzmickienė, kuri išpildė Jurgitos svajonę – fotosesiją su žirgu. Dalia džiaugiasi, kad prisidėjo nedvejodama. „Ši fotosesija ir man atnešė naudos, tokios kaip žinomumas. O labiausiai džiugu, kad žirgas vėl matomas ir parodomas klientams. BNI man labai patinka ir sekasi veikti, nes čia tobulėju ir augu.“

Bendri projektai suvienija narius ir padeda stiprinti tarpusavio ryšį. Tai rodo, kad pagalba suteikia ne tik asmeninės naudos, bet padeda visiems kartu eiti pirmyn. Verslininkė Jurgita džiaugiasi šia komanda ir BNI bendruomene, kurioje ji gali susipažinti su pačiais įvairiausiais žmonėmis susitikimuose, mokymuose ar renginiuose. Pokyčiai versle ir prisitaikymas prie esamos situacijos buvo neišvengiami, tačiau net sunkumai neleido jai pasiduoti. Pačiu sunkiausiu laikotarpiu verslininkė liko su BNI. O kaip ji teigia: „Mėgstu iššūkius ir nenoriu eiti jau pramintais keliais“, todėl ji vis auga, tobulėja ir siekia savo užsibrėžtų tikslų.