Net pats pirmasis apsilankymas BNI klube nustebino iš karto gautomis rekomendacijomis!

 

Lina Mankė, BNI Aras narė, MB „Monilina“ vadovė tobulėjanti ne tik verslo srityje, bet kaip ir asmenybė. Ji visuomet planuoja lėšas, skirtas tik mokymams, o apsilankiusi viename BNI susitikime ji liko sužavėta, kad gali gauti daug įvairių mokymų ir pabendrauti su skirtingų sričių verslininkais.

Nors buvo daug dvejonių, jos vienas apsilankymas BNI Aras klube pakeitė jos nuomonę ir šiuo metu ji labai džiaugiasi priėmusi šį sprendimą. Kaip ji pati sako: „Tik atėjus į susitikimą, mane pasitiko keletas klubo narių ir jau iš karto gavau rekomendacijų, nes keletas jau naudojasi mano paslaugomis ir drąsiai išsakė rekomendacijas man, kas labiausiai ir sužavėjo“.

Lina BNI nare yra šiek tiek virš metų ir, dėka narių rekomendacijų, jai pavyko išsigryninti tikslias veiklos sritis ir atliekamas paslaugas, o svarbiausia – jos įmonės apyvarta padidėjo 109 proc. ir net 119 proc. padaugėjo klientų.

„BNI® leido išgirsti daugybę mokymų, skirtingų lektorių, kurie padeda augti man, kaip vadovei.“

Kaip ji sako: „Kuriant verslą yra svarbu planuoti ne tik verslo augimą ar plėtrą, bet ir savo, kaip vadovo augimą. BNI® padėjo susipažinti su skirtingų įmonių vadovais, laisvai su jais bendrauti ir išgirsti jų asmenines patirtis vienu ar kitu klausimu.“ O labiausiai ji džiaugiasi prisijungusi prie savo klubo, kuriame ji puikiai jaučiasi. Jai BNI Aras yra „draugiškas verslo klubas, kuris neleidžia sustoti verslo kely, padeda megzti naujus verslo ryšius, o atsiradus problemai bus visad pirmieji, kurie išties pagalbos ranką ar pasidalins reikiamu patarimu.“