Netikėta komanda

90 000 | 75 000

BNI Herkus nariai Audrius Bartkus ir Ieva Ivanovienė dar kartą įrodo, jog versle ir gyvenime vadovaujantis BNI puoselėjama filosofija „Laimi besidalinantys“ (angl. Givers Gain), gimsta netikėčiausios sinergijos ir projektai, atnešantys visokeriopą naudą.

Štai biuro baldų gamintojas Audrius Bartkus (UAB „Bartkus“) ir reklaminių iškabų gamybos UAB „RD Signs“ verslo atstovė Ieva Ivanovienė džiaugiasi dėl komandinio darbo, įgyvendintų bendrų projektų ir užmegztų ilgalaikių santykių su nauju klientu. „Mūsų sėkmės istorija prasidėjo nuo pirminės kliento užklausos, kurią gavo Ieva, dėl vidaus reklamos gamybos. Ieva gavusi užduotį pastebėjo, jog klientui reikalingi ir biuro baldai. Susisiekusi su manimi paklausė, ar galėtume ir norėtume dirbti prie šio projekto. Ieva sutarė dėl bendro susitikimo su klientu, kurio metu išsiaiškinome visas technines dalis ir kliento norus. Įvykdytas projektas pranoko kliento lūkesčius, todėl po jo sekė sekantys projektai ir ilgalaikis bendradarbiavimas.“ – dalinasi Audrius, prie BNI Herkus prisijungęs prieš metus.

Paklausus Ievos, ar nebuvo baisu klientui rekomenduoti klubo naujoką, Ieva teigia, jog šis klientas ieškojo nestandartinių sprendimų ir norėjo, jog reklamos būtų įmontuotos į baldus. Ieva ne vieną kartą per savaitinius klubo susitikimus girdėjo apie UAB "Bartkus", todėl puikiai žinojo, kokias paslaugias teikia Audrius ir juo pasitikėjo: „Audrius žinojo, kaip mes dirbame, mes žinojome, kaip Audrius dirba. Kadangi vienas kitą jau pažinojome, buvo labai lengva bendrauti ir rasti bendrus sprendimus, o klientui sugrįžus su kitais projektais tapome jo idėjas įgyvendinančia komanda.“

Nariai sako, jog šį bendradarbiavimą lėmė ne tik tai, kad Audrius buvo jos klubo narys. Aktyviai dalyvaudami BNI veikloje jie tapo komunikabilesni, išmoko taikliai reprezentuoti savo verslus bei įgavo daugybę vadovui būtinų įgūdžių, kas lėmė sėkmingą pirminį sandorį su klientu.

Prakalbus apie komandą ir bendradarbiavimą, Ieva negaili gerų žodžių savo klubui ir sako, jog BNI Herkus yra kaip viena didelė šeima, visada pagelbėjanti ne tik verslo klausimais: „Kai atrodo esi viską apgalvojęs, visur kreipęsis, viską išbandęs ir vis tiek nerandi išeities – kreipiesi pagalbos į klubietį ir situacija išsisprendžia. Ir dar per labai trumpą laiką.”